reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Pęcherzyk ciążowy 15mm
Pocieszyłaś mnie, bo mój wczoraj był pusty ale ma 12 mm, 5+3 wychodzi z moich obliczen, ciaza moze byc max 1 dzien mlodsza, w drugiej ciazy byl 15 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,2mm i zarodek 2,5mm, ale aparat do usg przeliczył to na 5+5, inaczej, niż u Ciebie. A tez przy tak malych parametrach łatwo o różnice w pomiarze.
 
Ostatnia edycja:
Są tu jakieś pracujące mamy? Jak sobie radzicie w pracy na początku ciąży? Ja jestem zamulona jak polna droga po ulewie, nic mi się nie chce (wczoraj wieczorem miałam mały przypływ energii ale spożytkowałem go na zrobienie frytek z cukinii😆). Wiem, że nie będzie tak ciągle ale jednak mam taką pracę która wymaga trochę produktywności 🙆‍♀️
Ja pracuje i studiuje, może nie mam aż takiej zmuły ale faktycznie jest mi znacznie ciężej zebrać się do czegokolwiek :/ mam nadzieję że odzyskam w miarę szybko energię 🙈
 
A ja mam pytanie do obecnych mam które maja/będą mieć jeszcze wózkowe dzieci w terminie porodu. Jakie macie plany odnośnie wózków? Zastanawiam się nad wózkiem bliźniaczym bo mój mlody, chociaż wszystko chce "sam" dlugo a trakcie spaceru nie pociągnie i nie wiem czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie, ale ceny tych wózków trochę zwalają mnie z nóg 🙈
 
A ja mam pytanie do obecnych mam które maja/będą mieć jeszcze wózkowe dzieci w terminie porodu. Jakie macie plany odnośnie wózków? Zastanawiam się nad wózkiem bliźniaczym bo mój mlody, chociaż wszystko chce "sam" dlugo a trakcie spaceru nie pociągnie i nie wiem czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie, ale ceny tych wózków trochę zwalają mnie z nóg 🙈
Ja mam wozek retro, tski z wielkimi kołami, do niego mialam dostawkę z siedzonkiem, świetnie się sprawdziła. Mam różnice 2 lata i 8 miesięcy. Teraz już nie ma tego problemu, bo mlodszy będzie miał 4,5 roku, jak się Piskak urodzi.
 
Pocieszyłaś mnie, bo mój wczoraj był pusty ale ma 12 mm, 5+3 wychodzi z moich obliczen, ciaza moze byc max 1 dzien mlodsza, w drugiej ciazy byl 15 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,2mm i zarodek 2,5mm, ale aparat do usg przeliczył to na 5+5, inaczej, niż u Ciebie. A tez przy tak malych parametrach łatwo o różnice w pomiarze.
Na tak wczesnym etapie nawet 1 dzień może zrobić różnicę w usg. Na pewno na kolejnej wizycie już wszystko będzie widoczne 😊
 
Tak to wyglądało, ale kółka nie świeciły. Mlody się trzymał raczkami za kierownicę przed siedziskiem, nigdy go pasami nie przyznałam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230810_112853_Chrome.jpg
    Screenshot_20230810_112853_Chrome.jpg
    160,4 KB · Wyświetleń: 43
Na tak wczesnym etapie nawet 1 dzień może zrobić różnicę w usg. Na pewno na kolejnej wizycie już wszystko będzie widoczne 😊
Tak, wiem. Policzyłam sobie w domu, że drugiego było widac 9 dni po tym, jak zobaczyłam 2mm pęcherzyk, teraz minęło tylko 6 dni, i w sumie mowilam gince, że przyjdę w piątek, a ona się uparła na środę, po czym wyslala na dwie bety, tak dla pewności. 🙈😅 Ale jak w domu przeanalizowałam wszystko, to jestem pewna, że poszlam co najmniej 1 lub 2 dni za wcześnie, i w piątek już by pewnie coś było widac. :)
 
reklama
Do góry