reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Nie smakował mi dziś obiad... W ogóle ziemniaki miały dziwny smak już wczoraj, K. mówił, że dobre... Ziemniaki ble i kotlet z karkówki też ble. 🤪 Jutro zrobię pomidorową to może będzie bardziej zjadliwe 🤣
Ja jadam, jak w każdej ciazy, bulki z pastella z makreli, serem żółtym i pomidorem. To mi najlepiej wchodzi.
 
reklama
Oj, nie, nie, ja jeszcze czekam na pierwszą wizyte, jeszcze nie wiem co się w moim brzuchu czai 😅
Czyli pomyliłam mamy, nie spojrzałam na nick. 😂 widać, że babybrain nadal góruje w moich ciążowych dolegliwościach 😂😂

czekam dalej na odpowiedź. Ja bym raczej z czwórką dzieci sobie nie dała rady, jeszcze młoda nie będzie miała 2 lat (będzie miała 2 miesiące mniej) jak urodzę kolejne 🤷 😅

czyli beta widzę na ten moment przyrasta nam wszystkim bardzo podobnie. 🥰
 
reklama
Do góry