reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ktoś już na mdłości?? Ja 5+4 i narazie zero.
Ja 6+2 a jestem pewna, że ciąża jest przynajmniej 2 dni starsza, więc 6+4 i od dzisiaj mam okropne mdłości 🥴 mam problem jak ukryć to w pracy 🤣 idę jeść kanapkę i po kilku gryzach kończę 🤭 nienawidzę tego uczucia, chociaż nigdy w poprzedniej ciąży nie wymiotowałam, to nie jestem w stanie zjeść nic przed 12, a jestem głodna 🙄
 
reklama
Mi na razie wszystko, ale nie spodziewam się niczego innego 😊
A to i ja jem wszystko, ale w każdej ciazy te kanapki wchodzą mi najlepiej. ;)

Co do objawow, ból piersi, ale tylko przy śmianie pozycji lub dotyku, jak nje ruszam, to ich nie czuje, ciagly, nieuatajacy bol podburzsza, i osłabienie, ale dziś wstałam i czulam się tak źle, że myslalam, by przełożyć wizytę, bo nie byłam pewna, czy dotrę do auta. Maz prowadził, więc mialam tylko sie do niego doczołgać, po powrocie też cały dzień leżałam, czuje się okropnie, tak slabo jak dzis nie czulam się w żadnej ciazy, mam nadzieję, że to szybko kinie, zanim mi dzieciaki rozniosą chałupę, biegając samopas. 🤷‍♀️
 
Ech, u mojej gin termin dopiero na 11.09..... chyba muszę szukać kogoś innego, bo to będzie już prawie 10 tydzień, chyba późno jak na 1 wizytę? Nie będzie to dla mnie zbyt komfortowe :(

Dzisiaj słaby dzień, zawroty głowy i pojedyncze, ale mocne kłucia w podbrzuszu :(
 
Ech, u mojej gin termin dopiero na 11.09..... chyba muszę szukać kogoś innego, bo to będzie już prawie 10 tydzień, chyba późno jak na 1 wizytę? Nie będzie to dla mnie zbyt komfortowe :(

Dzisiaj słaby dzień, zawroty głowy i pojedyncze, ale mocne kłucia w podbrzuszu :(
To witam w klubie, u mnie dziś najgorszy dzień z wszystkich ciąż.
Co do wizyty, poszłabym gdzie indziej, jednak fajnie wiedzieć, że coaza się rozwija prawidłowo, czekać do 10 tygodnia to straaaasznie dlugo.
 
To witam w klubie, u mnie dziś najgorszy dzień z wszystkich ciąż.
Co do wizyty, poszłabym gdzie indziej, jednak fajnie wiedzieć, że coaza się rozwija prawidłowo, czekać do 10 tygodnia to straaaasznie dlugo.
To jak można się z tego klubu wypisać? 😆😆

Już się zapisałam na przyszłą środę do innej. Szkoda, ale cóż, moja jest bardzo rozchwytywana...
Jeszcze sobie pójdę w piątek na betę i sprawdzę przyrosty. Jeszcze te bóle takie nagłe, napadowe, bardzo mnie martwią. + dzisiaj zaczęły mnie boleć kości biodrowe, jakbym całe w siniakach miała (to akurat wiem, że naturalne).

Mdłości mnie łapią takie lekkie i na krótko, brzuch mam cały wzdęty, mam wrażenie że jest ogromny 😆 Na ten moment dżinsy to już by była katastrofalnie niekomfortowa opcja. Cycki bolą mnie nie bardziej niż zwykle na antykoncepcji. No i dzisiaj jeszcze drga mi powieka i mam skurcze w 1 łydce, zmasowany atak jakiś 😅
Ale damy radę dla naszych pestek, groszków i innych 💪
 
A co do cycków, to żaden wyznacznik, mnie nie bolą i nie bolały przez całą poprzednią ciążę, mam b, przy porodzie wzrosły do c i tyle z ich zmianami 😉 no i nie martwcie się też na zapas jak chcecie karmić piersią, a nie będzie żadnych wycieków przed porodem 😏 mi nic nie ciekło, a córkę przestałam karmić piersią dopiero 2 dni temu 🤣 za tydzień kończy 2 lata i moje małe cycki dały radę 🤪
 
A co do cycków, to żaden wyznacznik, mnie nie bolą i nie bolały przez całą poprzednią ciążę, mam b, przy porodzie wzrosły do c i tyle z ich zmianami 😉 no i nie martwcie się też na zapas jak chcecie karmić piersią, a nie będzie żadnych wycieków przed porodem 😏 mi nic nie ciekło, a córkę przestałam karmić piersią dopiero 2 dni temu 🤣 za tydzień kończy 2 lata i moje małe cycki dały radę 🤪
Mi w obu ciążach do 8-9 tygodnia bolały i mialam silikonowe, takie twarde i wielkie. 🙈 cale ciaze mleka nie mialam, nie karmiłam piersią (bo nie chcialam), bralam leki i po każdym porodzie i tak mialam nawał. Teraz bola i są pełniejsze, jeszcze nie urosly bardzo, minimalnie, ale ponoć w kolejnych ciążach dzieje się to później, choc ja bym wolała, aby się nie działo. Tez mam B. 😅
To jak można się z tego klubu wypisać? 😆😆

Już się zapisałam na przyszłą środę do innej. Szkoda, ale cóż, moja jest bardzo rozchwytywana...
Jeszcze sobie pójdę w piątek na betę i sprawdzę przyrosty. Jeszcze te bóle takie nagłe, napadowe, bardzo mnie martwią. + dzisiaj zaczęły mnie boleć kości biodrowe, jakbym całe w siniakach miała (to akurat wiem, że naturalne).

Mdłości mnie łapią takie lekkie i na krótko, brzuch mam cały wzdęty, mam wrażenie że jest ogromny 😆 Na ten moment dżinsy to już by była katastrofalnie niekomfortowa opcja. Cycki bolą mnie nie bardziej niż zwykle na antykoncepcji. No i dzisiaj jeszcze drga mi powieka i mam skurcze w 1 łydce, zmasowany atak jakiś 😅
Ale damy radę dla naszych pestek, groszków i innych 💪

Mój brzuch jest, jakbym polknela balon, już nie jestem w stsnie go wciągnąć, by był płaski, kluje mnie z prawej strony i macica boli mniej lub bardziej, na szczęście kręgosłup w ogole w ciążach mnie nigdy nie bolal, liczę na łaskawość i tym razem. 😅
Moja kolejna wizyta tez za tydzień w środę. To już w końcu powinno być widać Pisklaka. 🙈🤣 szkoda, że dziś się nie udało, ale porównałam z poprzednia ciąża, i wyszło mi, ze jutro najwczesniej byłaby szansa są na pęcherzyk żółtkowy, a w piątek na zarodek. 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wow! Ale cudownie! Jednojajowe, tak? Co maz na to? 🥰
Na razie nic więcej nie wiem, okaże się może na przyszłej wizycie w następnym tygodniu. Ja jestem lekko w szoku, mąż zadowolony oczywiście 🤭 Ja mam lekkie obawy, no ale to podwójne szczęście, ale i ogrom pracy przy dwójce na raz☺️ Dwie koleżanki w pracy maja bliźniaki więc jak się potwierdzi na sto procent, że u nas też są bliźniaki to będe miala kogo zapytać o rady😁 Bety już nie badałam jakiś czas więc nie wiem, sprawdzę w przyszły poniedziałek może
 
Do góry