reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja się przerzuciłam na alab, bo diagnostyka dodawała wyniki na następny dzień. Daj znać jak tam Twoja beta.
ja ostatnio byłam 2x na badaniach w luxmedzie i tam też Diagnostyka je robi i jestem w szoku jak ekspresowo je robią: w poniedziałek miałam pobraną krew ok 9, a przed 12 już wyniki były 🤯
 
ja ostatnio byłam 2x na badaniach w luxmedzie i tam też Diagnostyka je robi i jestem w szoku jak ekspresowo je robią: w poniedziałek miałam pobraną krew ok 9, a przed 12 już wyniki były 🤯
No wlasnie ja wczoraj robilam badania przed wizytą, bylam o 7.30, morfologia i glukoza przed południem, reszta do 14. Ale ja mieszkam za Krakowem, kurier ma pare ładnych km do przejechania z próbkami, to zawsze trochę opóźnia.
 
No wlasnie ja wczoraj robilam badania przed wizytą, bylam o 7.30, morfologia i glukoza przed południem, reszta do 14. Ale ja mieszkam za Krakowem, kurier ma pare ładnych km do przejechania z próbkami, to zawsze trochę opóźnia.
ja ostatnio byłam 2x na badaniach w luxmedzie i tam też Diagnostyka je robi i jestem w szoku jak ekspresowo je robią: w poniedziałek miałam pobraną krew ok 9, a przed 12 już wyniki były 🤯
Wszystko zależy od tego gdzie laboratorium oddaje krew do analizy. U mnie diagnostyka wysyła krew do Wrocławia a alab do Lubina. Swoją drogą, w diagnostyce mam większość badań tego samego dnia chyba, że są to badania hormonów. Wtedy są na drugi dzień.
 
Ja tylko sprawdzałam na stronie alabu kiedy byłby wynik bety, to zaskoczyła mnie informacja, że w ciągu 3 dni roboczych.
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg i muszę się z Wami czymś podzielić. Ostatnio było na usg widać jeden zarodek, dziś doktor pokazuje mi ekran i mówi ma pani bliźniaki 🤭 Jestem w szoku...ale u mojego męża w rodzinie jest sporo bliźniaków więc chyba w rodzinie nic nie ginie jak to się mówi, to moja pierwsza ciąża wiec dwa za jednym zamachem by się udało, nie wiem jak podołamy z mężem, ale aby zdrowo rosły 😊🥰
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg i muszę się z Wami czymś podzielić. Ostatnio było na usg widać jeden zarodek, dziś doktor pokazuje mi ekran i mówi ma pani bliźniaki 🤭 Jestem w szoku...ale u mojego męża w rodzinie jest sporo bliźniaków więc chyba w rodzinie nic nie ginie jak to się mówi, to moja pierwsza ciąża wiec dwa za jednym zamachem by się udało, nie wiem jak podołamy z mężem, ale aby zdrowo rosły 😊🥰
wooow, ale wiadomość! Poradzicie sobie bez problemu! Gratuluję 😍😍
 
Do góry