reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

ok ja narazie tylko cycki. Bolące strasznie. Poza tym zero objawów.
To ja bym chciała, żeby mnie cycki zaczęły boleć.. mam wrażenie, że każdą kobietę w ciąży bolą tylko nie mnie.

W żadnej nie miałam tych bóli. No może z młodszą córką, ale to tylko jak za długo nosiłam biustonosz, po bokach mnie bolały jak dotykałam, później po ściągnięciu przestawało. 🤷
 
reklama
To ja bym chciała, żeby mnie cycki zaczęły boleć.. mam wrażenie, że każdą kobietę w ciąży bolą tylko nie mnie.

W żadnej nie miałam tych bóli. No może z młodszą córką, ale to tylko jak za długo nosiłam biustonosz, po bokach mnie bolały jak dotykałam, później po ściągnięciu przestawało. 🤷
Mnie nie bolały i mam nadzieję, że teraz też nie będą, ale się okaże 🙂
 
Ja na początku czułam zmęczenie i mialam temperaturę wyższa niż zazwyczaj. Zmęczenie dalej się utrzymuje a temperaturę przestałam mierzyć od kiedy okazało się że powodem tego jest ciąża 😅

Ale naprodukowalyscie dzisiaj postów! Ja ogarniałam sprawy z organizacja pokoju dla dzieciaków, chcemy ich powoli przenieść do "swojego miejsca". Zamówiłam super naklejki na ściany i musze zrealizować jeszcze koncepcje na oświetlenie. Najchętniej poszłabym już spać, ale moje dzieciaki mają inne plany, a jutro organizujemy 2latkowi urodziny bo ma 11.08, ale męża akurat wtedy nie ma w domu 🙈 zamówiłam mu tort trochę w ciemno, ciekawa jestem czy będzie dobry
 
Mnie dzisiaj cały dzień mdli 🫣
Ale może dlatego, ze miałam ochotę na herbatę zamiast kawy, a nigdy nie piję herbaty? Nie wiem…
Wg różnych aplikacji tez nie wiem czy jestem w 4+5 czy 4+6

Blisko bo opolskie 😊
Ja liczę, że jestem 5+3, bo owu była 16, ale licząc od miesiączki wychodzi mi 6+1 niby. Okaże się jutro na USG 😂
 
Ja liczę, że jestem 5+3, bo owu była 16, ale licząc od miesiączki wychodzi mi 6+1 niby. Okaże się jutro na USG 😂
Ja właśnie owu miałam napewno wcześniej, gdzieś w 11 dniu cyklu, wiec moja ciaza może być w rzeczywistości pare dni starsza niż mówi aplikacja 🙈 dlatego mi beta wysoka wyszła . Ja mam dopiero za 12 dni wizytę
 
reklama
Ja właśnie owu miałam napewno wcześniej, gdzieś w 11 dniu cyklu, wiec moja ciaza może być w rzeczywistości pare dni starsza niż mówi aplikacja 🙈 dlatego mi beta wysoka wyszła . Ja mam dopiero za 12 dni wizytę
Ja pomijając, że panicznie się boję o ciążę i jakoś w terminie miesiączki plamiłam to też bym najchętniej poszła później. 🤷 wolałabym ominąć etap szukania zarodka i czekania na bicie serca. No, ale w każdej ciąży szłam szybko i ciężko wyjść z nawyku podglądania 😂
 
Do góry