reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja bym chciała bliźniaki 🤪
Blizniaki takie jak moja dwójką? Nigdy w życiu. 🤣
Ja planuję wytrzymać do około 12 tygodnia - przynajmniej do prenatalnych pierwszych. Choć obawiam się, że będzie widać już i ciężko będzie tuszować :) w pierwszej ciąży mówiliśmy w okolicy 10 tygodnia, tak się cieszyliśmy, nie mogliśmy się doczekać.
Zależy jakie macie relacje - jeśli odpukać coś by się miało podziać złego, też byście tym osobom o tym mówili - to myślę, że nawet po pierwszej wizycie można :)
U mnie już widać, mam obwod pasa 10 cm wiekszy. 😅 w pierwszej ibcy ludzie w 8 tc widzieli, w drugiej w 6 Pani dr meza spytała, czy jestem w ciąży. Takze nie ma co ukrywać. 😅
5. tydzień217–8245 mlU/ml
Trzymam się tego zakresu, który znalazłam, 4+4 to przecież 5 tydzień.
Chciałam się uspokoić sprawdzaniem bety i jakoś mi to nie wyszło xd
4+4 to 4 tc. Liczą się skończone tygodnie. Ale luz, w pierwszej ciazy mialam w 5 tc betę jak na koniec 6, teraz teraz w 4 jak w 5. I mam po 1 dziecku na ciążę, nie ma co schizowac z tymi bliźniakami od razu. 😅
 
Ostatnia edycja:
Ja dopiero będę się umawiać, myślę że na przyszły tydzień, bo po cichu liczę że już coś będzie:) teraz jestem 4+1

Z ciekawości - kiedy mówicie rodzicom o ciąży? Jak mi potwierdzą to na bank nie wytrzymam do 12 tygodnia 😅
My mamy w zamiarze poczekać do prenatalnych. Mieszkamy ok. 400km od rodziców, więc to trochę wyprawa, a chcemy to zrobić osobiście żeby zobaczyć reakcję na pierwsze wnuczę 😊
 
Ja planuję wytrzymać do około 12 tygodnia - przynajmniej do prenatalnych pierwszych. Choć obawiam się, że będzie widać już i ciężko będzie tuszować :) w pierwszej ciąży mówiliśmy w okolicy 10 tygodnia, tak się cieszyliśmy, nie mogliśmy się doczekać.
Zależy jakie macie relacje - jeśli odpukać coś by się miało podziać złego, też byście tym osobom o tym mówili - to myślę, że nawet po pierwszej wizycie można :)
Mówisz że będzie już widać koło 12? 😳
W poprzedniej ciąży do 5mca nie miałam w ogóle brzucha i mam nadzieję że teraz będzie tak samo 😆😆😆😆
 
Ja dopiero będę się umawiać, myślę że na przyszły tydzień, bo po cichu liczę że już coś będzie:) teraz jestem 4+1

Z ciekawości - kiedy mówicie rodzicom o ciąży? Jak mi potwierdzą to na bank nie wytrzymam do 12 tygodnia 😅
Ja czekam do usg :) jeśli za 2 tyg na ekranie wszystko będzie ok, najpewniej podzielę się z nimi tą informacją 💪
 
Blizniaki takie jak moja dwójką? Nigdy w życiu. 🤣

U mnie już widać, mam obwod pasa 10 cm wiekszy. 😅 w pierwszej ibcy ludzie w 8 tc widzieli, w drugiej w 6 Pani dr meza spytała, czy jestem w ciąży. Takze nie ma co ukrywać. 😅

4+4 to 4 tc. Liczą się skończone tygodnie. Ale luz, w pierwszej ciazy mialam w 5 tc betę jak na koniec 6, teraz teraz w 4 jak w 5. I mam po 1 dziecku na ciążę, nie ma co schizowac z tymi bliźniakami od razu. 😅
obydwie macie rację :) ja jestem team ‚jestem w x tygodniu’ :D
 

Załączniki

  • IMG_5323.jpeg
    IMG_5323.jpeg
    95,1 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Blizniaki takie jak moja dwójką? Nigdy w życiu. 🤣

U mnie już widać, mam obwod pasa 10 cm wiekszy. 😅 w pierwszej ibcy ludzie w 8 tc widzieli, w drugiej w 6 Pani dr meza spytała, czy jestem w ciąży. Takze nie ma co ukrywać. 😅

4+4 to 4 tc. Liczą się skończone tygodnie. Ale luz, w pierwszej ciazy mialam w 5 tc betę jak na koniec 6, teraz teraz w 4 jak w 5. I mam po 1 dziecku na ciążę, nie ma co schizowac z tymi bliźniakami od razu. 😅
W 30 dniu 1 ciąży czyli 4+2 miałam wynik 2310, wiec to mnie trochę uspokoiło teraz 😅
 
Do góry