reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej dziewczyny!
Nieśmiało dołączam i dorzucam fotkę z rana, by zacząć dobrą passę :)
To moja druga ciąża, na stanie charakterna 3-latka <3 kreska 10dpo. Wiem, że wszędzie wszyscy piszą, że to niemożliwe, żeby na tym etapie czuć objawy, ale ja miałam je ewidentnie już tydzień temu. Zawroty głowy, delikatne nudności, senność i pełniejsze piersi. Wizyta 23.08 :) trzymam kciuki za resztę z Was!Zobacz załącznik 1554998
Super ze dołączyłaś! :)

Dzien dobry dziewczyny, jak minęła noc? Ja od 2 nie mogłam juz spać, chyba za dużo myślę o wszystkim 🙈
 
reklama
mnie codziennie miedzy 4 a 6 budzi pelen pecherz i juz pozniej nie moge spac, wiec jestem zombie xd
Na szczęście w nocy jest jeszcze ok, ale w dzień jest tragedia latam co chwilę do łazienki, a to dopiero początek 😂
Ja śpię jak zabita 😆 ale wczoraj miałam dłuuuugi dzień. Wyszłam z domu do pracy 4:30 wróciłam 19:30 🤷🏼‍♀️ o 21 już spałam. Zasnęłam w makijażu 🤣🤣🤣
O boziu, bidulka 😂 czym się zajmujesz zawodowo? :)
 
Ja jestem domatorem. Właśnie finalizujemy zakup siedliska i uciekamy od cywilizacji, teraz mieszkamy w malym miasteczku, mamy kury i kaczki, ale to jeszcze nie to. Moje dzieci to lesne ludki, nie lubią cywilizacji. Maz tez chce na wies, choc on musi jezdzic do pracy, ale ma fajna pracę która lubi i jest sam sobie szefem, więc pracuje, kiedy potrzeba, a jak jest potrzebny w domu lub nie ma ochoty na pracowanie, zostaje w domu. :) mamy firmę budowlana i odnawiamy zabytki, to bardzo ciekawe. :)
Jestem już po badaniach i śniadaniu, matko, ależ byłam głodna. Ciekawe, kiedy wyniki będą. A jutro o 8 wizyta i będziemy szukać zarodeczka. 😅
 
reklama
Pogoda zdecydowanie od paru dni niw sprzyja wychodzeniu z łóżka 🤭 wciąż mówię ze skoro nie mqm mdłości to ciąża jest dla mnie bardzo łaskawa więc na resztę objawów nawet nie narzekam 🤭 martwię sie tylko o moje włosy czy cos z nich wogole zostanie do porodu 😂
 
Do góry