reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Pogoda zdecydowanie od paru dni niw sprzyja wychodzeniu z łóżka 🤭 wciąż mówię ze skoro nie mqm mdłości to ciąża jest dla mnie bardzo łaskawa więc na resztę objawów nawet nie narzekam 🤭 martwię sie tylko o moje włosy czy cos z nich wogole zostanie do porodu 😂
Ja mam wiecznie tluste i co dziennie musze myc, eh. No ale nic to, za miesiąc bedzie lepiej. 😅
 
reklama
Haha nigdy nie mów nigdy :) ja z wykształcenia jestem biologiem dokładnie antropologiem 😏
To prawda, nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość:) ale na chwile obecna chce skończyć studia i mam nadzieje ze to pozwoli mi realizować swoje plany i marzenia :) ostatnio poznałam dziewczynę która po leśnictwie zajęła się masażami kobido, więc też dwie zupełnie różne bajki 😂
Ja jestem domatorem. Właśnie finalizujemy zakup siedliska i uciekamy od cywilizacji, teraz mieszkamy w malym miasteczku, mamy kury i kaczki, ale to jeszcze nie to. Moje dzieci to lesne ludki, nie lubią cywilizacji. Maz tez chce na wies, choc on musi jezdzic do pracy, ale ma fajna pracę która lubi i jest sam sobie szefem, więc pracuje, kiedy potrzeba, a jak jest potrzebny w domu lub nie ma ochoty na pracowanie, zostaje w domu. :) mamy firmę budowlana i odnawiamy zabytki, to bardzo ciekawe. :)
Jestem już po badaniach i śniadaniu, matko, ależ byłam głodna. Ciekawe, kiedy wyniki będą. A jutro o 8 wizyta i będziemy szukać zarodeczka. 😅
Chyba Cie rozumiem, chociaż ja w zależności jak wiatr zawieje - kocham siedzieć w domu ale czasem mam ochotę się spakować i podbijać świat. Mieszkamy na wsi, wprawdzie to taka wies której bliżej już chyba do miasta niż do wsi ale nie wyobrażam sobie żebym miała mieszkać w jakimś innym miejscu
Pogoda zdecydowanie od paru dni niw sprzyja wychodzeniu z łóżka 🤭 wciąż mówię ze skoro nie mqm mdłości to ciąża jest dla mnie bardzo łaskawa więc na resztę objawów nawet nie narzekam 🤭 martwię sie tylko o moje włosy czy cos z nich wogole zostanie do porodu 😂
Tez wypadają Ci wlosy? Ja wyciągam na chwile obecna garściami, mam nadzieje ze to się za chwilę skonczy I do porodu coś jeszcze odrośnie bo później znowu prędzej czy później wróci ten sam problem:/
 
Czy wy już wszystkie jesteście po pierwszych wizytach? Czy tylko ja stwierdziłam ze zaczekam z ginekologiem jeszcze 2 tygodnie? 🙈
 
Czy wy już wszystkie jesteście po pierwszych wizytach? Czy tylko ja stwierdziłam ze zaczekam z ginekologiem jeszcze 2 tygodnie? 🙈
Ja już byłam w tamtym tygodniu, bo miałam polipy endometrialne I się balam krwotokow czy nie wiem w sumie, czego. Polipy nie zagrażają, nie istnieją już, zarosło je endometrium, był pęcherzyk, jutro idę szukać zarodka, będzie 5+3, w sumie ja chciałam poczekać, ale ginka powiedziała, abym przyjechala, no to jadę. 😅
 
Ja idę dopiero 24 :) to będzie 7+5
Na kiedy wypada Ci termin? :)
Ja już byłam w tamtym tygodniu, bo miałam polipy endometrialne I się balam krwotokow czy nie wiem w sumie, czego. Polipy nie zagrażają, nie istnieją już, zarosło je endometrium, był pęcherzyk, jutro idę szukać zarodka, będzie 5+3, w sumie ja chciałam poczekać, ale ginka powiedziała, abym przyjechala, no to jadę. 😅
Jak mówi żeby iść to korzystaj :D ja się wstrzymuje ze względu na to ze boje się że będzie za wcześniej. A w drugiej ciazy mialam wlasnie taka sytuację ze poszłam na pierwszą wizyte, nie wystawiła mi karty ciąży tylko kazała przyjść za 2 tygodnie i jakoś tak źle się z tym poczułam. :/
Ja mam pierwszą wizyte 30.08 :oops:
Moja pewnie też tak wypadnie, chociaż 31 wyjeżdżamy i chciałabym z jednej strony załatwić to przed a z drugiej no cały czas mam wrażenie że za wcześnie. Ponoc serduszko widać już przy jakimś poziomie bety, więc zobaczymy jak te pomiary wyjdą w tym tygodniu
 
Na kiedy wypada Ci termin? :)

Jak mówi żeby iść to korzystaj :D ja się wstrzymuje ze względu na to ze boje się że będzie za wcześniej. A w drugiej ciazy mialam wlasnie taka sytuację ze poszłam na pierwszą wizyte, nie wystawiła mi karty ciąży tylko kazała przyjść za 2 tygodnie i jakoś tak źle się z tym poczułam. :/

Moja pewnie też tak wypadnie, chociaż 31 wyjeżdżamy i chciałabym z jednej strony załatwić to przed a z drugiej no cały czas mam wrażenie że za wcześnie. Ponoc serduszko widać już przy jakimś poziomie bety, więc zobaczymy jak te pomiary wyjdą w tym tygodniu
No ja poszlam w drugiej ciazy w 5+0, moja ginka chce, aby przyjść i uwidocznic pęcherzyk, wtedy nie ma obaw o ciaze ektopowa. W sumie słusznie. Dowiedziałam się, że jest pęcherzyk jak 4+3, więc albo się zatrzymało, albo ciaza młodsza. Powiedziala, że mogę przyjsc za 2 dni i zobaczymy czy rosnie, czułam, że ciaza młodsza, bo beta w dniu okresu była 3,8 dopiero, a robiona wczesniej negatywna w ogole, co wskazywało na młodsza ciążę, ale poszlam po w dniach i było ok.
Co do serduszka, widziałam je w 5+5. Wysokość bety nie ma znaczenia, po prostu chyba w 5+3 można je najwczesniej zobaczyć, jeśli gin ma dobry sprzęt, ale może się tak ułożyć, że się go nie znajdzie na takim etapie i to też jest ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry