reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Mój diabetolog ostatnio poradził mi, żeby jeść koniecznie drugą kolację o 21.30-22.00 i najlepiej żeby była to kanapeczka z czymś tłustym 🤔 może spróbuj tak 😅
probowalam! Jedyny raz mialam cukier w normie na czczo jak po 22 nawciagalam sie kfc 😂😂 chyba musze sprobowac kurczaka jesc na noc 😂
 
zaaazdro, ide we wtorek na obciazenie glukoza i nie spodziewam sie szalu ;/
właśnie też muszę iść ale nie mam kiedy. W pon wzięłam urlop bo mam USG piersi i nifty. I chyba będę musiała wziąć jeszcze jeden dzień na glukozę. Boże jak ja tego nie lubię. Od tyg jestem na diecie niskoglikemicznej plus od 2 tyg basen co dwa dni 45 min. Schudły mi nogi 😍
 
my planujemy urlop jakoś w listopadzie. I właśnie myślę że to będzie najgorsza część na all in w ciepłym kraju. To winko, te drinki a tu nic. Szczególnie że ja normalnie wciągam wino bardzo chętnie bo uwielbiam. No coz.
A gdzie chcecie jechać?
My na jesień zawsze jeździliśmy gdzieś w góry tak na 2-3weekendy ale jak sprawdzam teraz booking to są po prostu chore ceny 🙄
 
my planujemy urlop jakoś w listopadzie. I właśnie myślę że to będzie najgorsza część na all in w ciepłym kraju. To winko, te drinki a tu nic. Szczególnie że ja normalnie wciągam wino bardzo chętnie bo uwielbiam. No coz.
ja tak saamo, normalnie to bym dzien od mimozy tu zaczynala, a teraz ani winka ani zapalic iqosa (chociaz na to to sie akurat ciesze i nawet mi nie brakuje), ale ten pociag do alkoholu tutaj to szok dla mnie 😂
 
A gdzie chcecie jechać?
My na jesień zawsze jeździliśmy gdzieś w góry tak na 2-3weekendy ale jak sprawdzam teraz booking to są po prostu chore ceny 🙄
ja w górach mieszkam więc... 🫣 do chatki w górach jeździmy zazwyczaj w styczniu jak jest dużo śniegu przyczilowac. Może się uda też w tym roku.
Chcemy gdzieś lecieć. W planach był wietnam w tym roku no ale niestety.
Więc myślę czy gdzieś europa- ale czy będzie gdzieś ciepło jeszcze? Wyspy Kanaryjskie? W jak nie to jakis mało obciążony chorobami kraj. Może Emiraty. Krótki lot, ciepło. Opieka medyczna na wysokim poziomie w razie W. Ale muszę się dowiedzieć jak z ubezpieczeniem bo kupiłabym to najwyższe. Nie wiem czy jakaś egzotyka wchodzi w grę. ☹️
 
ja tak saamo, normalnie to bym dzien od mimozy tu zaczynala, a teraz ani winka ani zapalic iqosa (chociaz na to to sie akurat ciesze i nawet mi nie brakuje), ale ten pociag do alkoholu tutaj to szok dla mnie 😂
ja zaczęłam na wakacjach papierosy elektroniczne takie z ząbki właśnie w miesiącu w którym zaszłam w ciążę. 😂 może dobrze bo mi się zaczęło podobać i na bank bym się wkręciła.
 
reklama
probowalam! Jedyny raz mialam cukier w normie na czczo jak po 22 nawciagalam sie kfc 😂😂 chyba musze sprobowac kurczaka jesc na noc 😂
ostatnio przez moją wprowadzona dietę w maku zamówiłam sałatkę z kurczakiem. Dobra no ale w maku to czułam się jakbym jakąś profanację uskuteczniala. 😂😂 chciało mi się frytek strasznie.
 
Do góry