reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Mi mionetto nie podeszlo, spodziewałam się czegoś słodszego 🤣 ale cin cin musujący 0.0 mi leży 😀 na urodziny dostałam 2 wina bezalkoholowe, ale mają <0.5 i trochę się cykam wypić teraz...
no wlasnie tez mam problem z tymi <0,5, boje sie ich pic. Naszukalysmy sie z kolezanka na Krecie piwa 0,0% i dopiero w lidlu w innym miescie znalazlysmy
 
reklama
no wlasnie tez mam problem z tymi <0,5, boje sie ich pic. Naszukalysmy sie z kolezanka na Krecie piwa 0,0% i dopiero w lidlu w innym miescie znalazlysmy
ten od Żebrowskiej ma chyba 0.2 albo 0.5. Ma napisane że takie stężenie ma również później w zoladku jabłko albo kiszona kapusta. Ja wypiłam. Myślę że to naprawdę znikoma ilość.
 
W knajpach jest dużo win bezalkoholowych. Smakują podle ale zawsze to coś.
Ja na szczescie papieroski skończyłam palić dawno temu ale zabawne bo w lipcu jak zaszłam w ciąże to byłyśmy z dziewczynami na imprezie gdzie oczywiście paliłam 🤭
no duzo napojow jest opisanych jako bezalkoholowe, ale nie sa wlasnie 0,0, tylko 0,5 i tu juz sie robi problem
 
no wlasnie tez mam problem z tymi <0,5, boje sie ich pic. Naszukalysmy sie z kolezanka na Krecie piwa 0,0% i dopiero w lidlu w innym miescie znalazlysmy
aha i gina o to pytałam i powiedział że taka ilość to nie jest alkohol dla organizmu. Problem jest jak wypijesz normalnie wino czy mocny alkohol. Ale poniżej 0.5 jest bez wpływu.
 
no ja rzuciłam normalne fajki z 8 lat temu. Ale teraz właśnie na tym urlopie co zaszłam to kolega zabrał takie z żabki jednorazowe papierosy smakowe. I paliłam to jak smok tam 😂 więc jak ktoś zapyta co zmieniłam że nagle po invitro zaszłam w naturalna ciążę to odpowiem że zaczęłam palić fajki z żabki zielone melonowe 😂😂😂
ja tez uwielbiam te jednorazowe smakowe 😍
 
oo dobrze wiedziec
i potwierdził to że jedzenie nam naturalnie fermentuje w jelitach i często ma większe stężenie. Więc bez obaw dziewczyny. Strzelamy korkami! W końcu weekend 🫣 ja dziś mam wolną chatę mąż jedzie do Katowic na jakiś koncert hiphopowy. 😂 wraca jutro więc ja dziś ogarniam dom, później na basen, może jacuzii jak pogoda w ogrodzie pozwoli, oliweczki i szampan. Wogóle mam straszną fazę na oliwki 😍 jem słoikami.
A wczoraj mąż mi zrobił prezent i kupił mi kubek i zapach do auta 😂😂😂 Jestem zakochana.
 

Załączniki

  • 2d69e23e-f4ce-4a1b-9ed3-44a84f201b42.jpeg
    2d69e23e-f4ce-4a1b-9ed3-44a84f201b42.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 69
  • 04c0558a-58c4-45f3-8c22-3fa9b2fe5e16.jpeg
    04c0558a-58c4-45f3-8c22-3fa9b2fe5e16.jpeg
    53,4 KB · Wyświetleń: 64
i potwierdził to że jedzenie nam naturalnie fermentuje w jelitach i często ma większe stężenie. Więc bez obaw dziewczyny. Strzelamy korkami! W końcu weekend 🫣 ja dziś mam wolną chatę mąż jedzie do Katowic na jakiś koncert hiphopowy. 😂 wraca jutro więc ja dziś ogarniam dom, później na basen, może jacuzii jak pogoda w ogrodzie pozwoli, oliweczki i szampan. Wogóle mam straszną fazę na oliwki 😍 jem słoikami.
A wczoraj mąż mi zrobił prezent i kupił mi kubek i zapach do auta 😂😂😂 Jestem zakochana.
haha zaajebiste, strasznie podobaja mi sie rzeczy z tej firmy :D
 
reklama
Do góry