reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

hahaha, jak to mozliwe?! :D
Confused Bugs Bunny GIF by Looney Tunes

Raz tylko miałam wagę w górę, 2 tygodnie po terminie @, potem dół-góra-dół, 3 w dół, 0,5 w górę i tak całą ciążę 🤣
 
reklama
wez siegnij w glab pamieci, chce wiedziec jak sie dokonuje cudow 😂😂 ja pamietam ze chudlam na poczatku na diecie cukrzycowej, ze 4-5 kg zrzucilam i pozniej juz waga stanela
No u mnie też cukrzyca była, ale rygorystycznie nie podeszłam do niej, trochę się pilnowałam żeby nie podjadać między posiłkami, ale siedząc w domu było trudno 🤣 może powinnam bardziej pilnować to bym więcej zeszła 🤣 a tak serio to nie wiem czemu tak było, ale nie narzekałam i nie obrażę się gdyby teraz też tak było 🙂
 
No u mnie też cukrzyca była, ale rygorystycznie nie podeszłam do niej, trochę się pilnowałam żeby nie podjadać między posiłkami, ale siedząc w domu było trudno 🤣 może powinnam bardziej pilnować to bym więcej zeszła 🤣 a tak serio to nie wiem czemu tak było, ale nie narzekałam i nie obrażę się gdyby teraz też tak było 🙂
kuurde, chyba wiekszosc by tak chciala, ja na pewno :D
 
Dziewczyny a coś przytylyscie, trochę sie martwię bo 9 tydzień a waga w sumie stoi, brzuch bardziej wydety ciężko go wciągnąć i trochę sie martwie czy oby na pewno wszystko ok a usg za 2 tygodnie dopiero 😐
W pierwszym trymestrze można nie przytyć lub schudnąć, ja przez mdłości i dietę cukrzycową schudłam już 3 kilo, a mam niedowagę, więc nie mam z czego 🥴
 
dziewczyny jak tam wasze sny? Jakieś dziwne? Ja dziś miałam sen, że odebrałam wynik NIFTY z wynikiem płci na chłopca. Strasznie w tym śnie byłam rozczarowana. Aż mi teraz wstyd. Ale sen był tak silny, że jak się obudziłam to potrzebowałam chwili żeby ogarnąc że jeszcze testu nie robiłam XD
 
dziewczyny jak tam wasze sny? Jakieś dziwne? Ja dziś miałam sen, że odebrałam wynik NIFTY z wynikiem płci na chłopca. Strasznie w tym śnie byłam rozczarowana. Aż mi teraz wstyd. Ale sen był tak silny, że jak się obudziłam to potrzebowałam chwili żeby ogarnąc że jeszcze testu nie robiłam XD
ja teraz czesto snie o dziwnych rzeczach i bardzo duzo zapamietuje z tych snow :)
A nawiazujac do tematu plci: macie jakies przeczucia odnosnie tego? :)
 
reklama
dziewczyny jak tam wasze sny? Jakieś dziwne? Ja dziś miałam sen, że odebrałam wynik NIFTY z wynikiem płci na chłopca. Strasznie w tym śnie byłam rozczarowana. Aż mi teraz wstyd. Ale sen był tak silny, że jak się obudziłam to potrzebowałam chwili żeby ogarnąc że jeszcze testu nie robiłam XD
Mi się dzisiaj śniło, że dostałam okres i się tym w ogóle nie przejęłam 😂 potem sobie przypomniałam, że jestem w ciąży więc coś nie tak 😂
 
Do góry