reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Hej. Ja jutro wizyta. Powinno być wg moich obliczeń 6+5. Jestem bardzo ciekawa.
U mnie z objawów może lekkie mdłości ale ciężko powiedzieć bo ja i bez ciąży mam często 🤦
I cycki które nie pozwalają spać bo co się odwracam to z bolu się budzę.
😱 jakieś wrażliwości na zapachy itp brak.
 
Hej. Ja jutro wizyta. Powinno być wg moich obliczeń 6+5. Jestem bardzo ciekawa.
U mnie z objawów może lekkie mdłości ale ciężko powiedzieć bo ja i bez ciąży mam często 🤦
I cycki które nie pozwalają spać bo co się odwracam to z bolu się budzę.
😱 jakieś wrażliwości na zapachy itp brak.
mam nadzieję, że będzie już widać zarodek i serduszko :) jest jeszcze czas, żeby się pojawiły jakieś objawy, a może będziesz szczęściarą i przejdziesz ciążę bez większych dolegliwości :)
 
daj znac jak bedziesz miala wyniki :) z tym grillem moze cos byc, ja zjadlam przedwczoraj kawalek karkowki i tez nie skonczylo sie to dla mnie dobrze 😂 kuurcze fajnie byloby wpisywac na pierwszej stronie watku daty wizyt, ale to by musiala @Magdzik9111 w pierwszym poscie zrobic albo ktos moglby edytowac swoj post z pierwszej strony
Jak bylam na forum kilka lat temu to koniec końców po jakimś czasie dziewczyny zrobiły nowy prywatny wątek na forum, żeby nikt spoza mam rodzących w danym miesiącu do nas nie zagladal i to było spoko. No i wlasnie w poście na pierwszej stronie były daty porodu, żeby każda wiedziała co kiedy mniej więcej się szykuje :D
Ostatnio ktoś na wsi grillowal, zapach był przecudny 🤪🤪 chyba muszę pogadać z K 🤣
Ja też właśnie zasugerowałam się zapachem na wsi który czułam jak szlam z dziećmi na spacer. Parę dni temu zapach był cudny, ale jak już sama zjadłam i to w sumie dosłownie jedna kiełbaskę, to czułam się jakbym zjadla konia z kopytami :D
 
Jak bylam na forum kilka lat temu to koniec końców po jakimś czasie dziewczyny zrobiły nowy prywatny wątek na forum, żeby nikt spoza mam rodzących w danym miesiącu do nas nie zagladal i to było spoko. No i wlasnie w poście na pierwszej stronie były daty porodu, żeby każda wiedziała co kiedy mniej więcej się szykuje :D

Ja też właśnie zasugerowałam się zapachem na wsi który czułam jak szlam z dziećmi na spacer. Parę dni temu zapach był cudny, ale jak już sama zjadłam i to w sumie dosłownie jedna kiełbaskę, to czułam się jakbym zjadla konia z kopytami :D
myślę, że też sobie coś takiego zorganizujemy, ale pewnie za jakiś czas, żeby zdążyły inne osoby podołączać :)
 
Hej. Ja jutro wizyta. Powinno być wg moich obliczeń 6+5. Jestem bardzo ciekawa.
U mnie z objawów może lekkie mdłości ale ciężko powiedzieć bo ja i bez ciąży mam często 🤦
I cycki które nie pozwalają spać bo co się odwracam to z bolu się budzę.
😱 jakieś wrażliwości na zapachy itp brak.
Trzymam kciuki za wizytę. :) ja mam praktycznie bezobjawowo od początku do końca, więc życzę tego i Tobie. :)
Co do grilla, to w ogóle nie jadam, odkad mamy ognisko, to jedzenie z grilla mi śmierdzi. 🤷‍♀️ Ale wczoraj jadłam śledzia w oleju, takiego z puszki, i przezzlo mi przez myśl, że w ciazy to może się źle skończyć, ale nic mi nie było. Skoro nie mam w ogole mdłości to i chyba żadne jedzenie nie powinno zaszkodzić. 🤔😅 w ogóle jem po dwa obiady dziennie, zaraz wsunę spaghetti, a potem szykuje rybkę panierowana i ziemniaki. Znowu będe gruba haha
 
Jak bylam na forum kilka lat temu to koniec końców po jakimś czasie dziewczyny zrobiły nowy prywatny wątek na forum, żeby nikt spoza mam rodzących w danym miesiącu do nas nie zagladal i to było spoko. No i wlasnie w poście na pierwszej stronie były daty porodu, żeby każda wiedziała co kiedy mniej więcej się szykuje :D

Ja też właśnie zasugerowałam się zapachem na wsi który czułam jak szlam z dziećmi na spacer. Parę dni temu zapach był cudny, ale jak już sama zjadłam i to w sumie dosłownie jedna kiełbaskę, to czułam się jakbym zjadla konia z kopytami :D
Właśnie miałam proponować założenie prywatnego wątku ;) nadal piszemy sobie na grupie '21
 
Jak bylam na forum kilka lat temu to koniec końców po jakimś czasie dziewczyny zrobiły nowy prywatny wątek na forum, żeby nikt spoza mam rodzących w danym miesiącu do nas nie zagladal i to było spoko. No i wlasnie w poście na pierwszej stronie były daty porodu, żeby każda wiedziała co kiedy mniej więcej się szykuje :D

Ja też właśnie zasugerowałam się zapachem na wsi który czułam jak szlam z dziećmi na spacer. Parę dni temu zapach był cudny, ale jak już sama zjadłam i to w sumie dosłownie jedna kiełbaskę, to czułam się jakbym zjadla konia z kopytami :D
My w obu ciążach przenosiliśmy się do grupy prywatnej na fb. I jesteśmy tam do dziś. :)
 
reklama
Kurcze ja się zastanawiam czy próbować umówić się na wizytę na następny tydzień czy czekać na 29 bo wtedy już mam umówiona. Chciałabym już na wizycie zobaczyć serduszko..
 
Do góry