reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dzień doberek,
@sara.woj czekamy na wiadomości z wizyty 💪
@Daanaa super wiadomości, 5 cm to juz duzy człowiek! :)
@KlaudiaHello witamy i gratulujemy :)
@Folami83 no chyba tez bym poszła do lekarza.

Ja wczoraj po 22 ugotowalam te pomidorówke 🙊 i dziś ledwo do pracy wstałam 😂
Między mna a rodzeństwem jest duza roznica, mialam 9 lat jak urodzil sie brat, 10 jak siostra i 17 jak najmlodszy brat. Nie cierpialam ich, bo musialam sie nimi zajmować 😂 teraz z siostrą mamy dobre kontakty ale z braćmi praktycznie znikomy. Jeszcze z tym najmlodszym jest troche inaczej bo ma 15 lat, mieszka z moją mama, wiec widujemy sie czesciej, no i moja córka go uwielbia :D
 
reklama
Hejka!
Ja już po wizycie. Dziś byłam prywatnie u babki bo mój lekarz na NFZ jest na urlopie. Ona miała usg o wysokiej czułości. I wiecie co? Widziałam mini bijące serduszko 🥰Zarodek ma 1,5 mm więc to kropeczka. Oby było dalej dobrze🙏
Super wiadomosci! ♥️♥️♥️

@pietraczkaa @Kinnia95 jesli dobrze pamietam to wy macie cukrzyce? Jak tam Wasze cukry i dieta? Macie jakies protipy co jeść?
 
No ja póki co też mam taki obraz i wizję tego 😊 poza tym miedzy mną a moim bratem jest 5 lat różnicy i totalnie się nie dogadujemy, nawet jako dorośli bo mamy zupełnie inne charaktery jak woda i ogień 🙄 u męża jest między nim a siostra 6 lat różnicy i dogadują się fenomenalnie, aż im zazdroszczę 😀 dlatego te teorie o dobrych relacjach dzieci z małą różnicą wieku do mnie nie przemawiają. I planuje wrócić do pracy jednak a nie zostać na 4 czy 5 lat w domu
Moim zdaniem dużo zależy od charakterów. Międzi mną a moją siostrą jest prawie 8 lat różnicy i też relacje kiepskie 🤔 dlatego teraz jak myslę że jak będzie różnica prawie 10 lat to też będzie kicha, tym bardziej że moja córka jest specyficzna 🤔 no ale zobaczymy.

A moje młodsze dziecko poszło 3 dni do przedszkola i dzisiaj od rana katar i kaszel... masakra 🙈

U mnie mdłości dalej. Ale albo już się przyzwyczaiłam albo bywa już momentami lżej. Ja w sumie ciągle coś podjadam bo to mi na mdłości najbardziej pomaga 😁
 
Moim zdaniem dużo zależy od charakterów. Międzi mną a moją siostrą jest prawie 8 lat różnicy i też relacje kiepskie 🤔 dlatego teraz jak myslę że jak będzie różnica prawie 10 lat to też będzie kicha, tym bardziej że moja córka jest specyficzna 🤔 no ale zobaczymy.

A moje młodsze dziecko poszło 3 dni do przedszkola i dzisiaj od rana katar i kaszel... masakra 🙈

U mnie mdłości dalej. Ale albo już się przyzwyczaiłam albo bywa już momentami lżej. Ja w sumie ciągle coś podjadam bo to mi na mdłości najbardziej pomaga 😁
zdrówka Wam, mój też przedszkolak. On niby zdrowy ale ja jak dawno chora nie byłam, tak dziś przeziębiona, dziwnym trafem początek września :D
 
Super wiadomosci! ♥️♥️♥️

@pietraczkaa @Kinnia95 jesli dobrze pamietam to wy macie cukrzyce? Jak tam Wasze cukry i dieta? Macie jakies protipy co jeść?
Mój cukier dobrze. Rano ponad 80 czasem 90 ale to gdy zjem coś wieczorem. W południe tez jest dobrze. Max do 130
W ciąży jest lepszy niż przedtem.
Co do diety to nie mam konkretnej. Jem wszystko, unikam słodkiego.
Idę w czwartek do diabetologa więc pewnie przejdę na insulinę.
 
Moim zdaniem dużo zależy od charakterów. Międzi mną a moją siostrą jest prawie 8 lat różnicy i też relacje kiepskie 🤔 dlatego teraz jak myslę że jak będzie różnica prawie 10 lat to też będzie kicha, tym bardziej że moja córka jest specyficzna 🤔 no ale zobaczymy.

A moje młodsze dziecko poszło 3 dni do przedszkola i dzisiaj od rana katar i kaszel... masakra 🙈

U mnie mdłości dalej. Ale albo już się przyzwyczaiłam albo bywa już momentami lżej. Ja w sumie ciągle coś podjadam bo to mi na mdłości najbardziej pomaga 😁
Dokładnie. Między mną a siostra jest 13 lat różnicy i mamy super relacje. Chociaż czasem jak ma te swoje bunty to jest ciężko 🤣
 
reklama
Dziewczyny a jak tam wasza waga. Już widzicie różnice?umnie od dodatniego testu 1.5 - 2 kg. Czyje jak bym miała już przynajmniej 5 kg na plusie.
W poprzednich ciążach tyłam dużo ok 25 kg ale też stratuje z niedowagi boję się że tym razem może być jeszcze więcej bo w ramach walki z nudnościami cały czas coś miele paszczą 🤣🤣
 
Do góry