reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dzięki dziewczyny!
Przesunięto mi wizytę i mam jutro, chyba nie zasnę 🤭
Mam trochę nietypowe pytanie, jak śpicie kiedy macie obolałe piersi? Ja zawsze spałam na brzuchu, ewentualnie na prawym boku ale teraz przez bolesne piersi i bóle w lędźwiach nie potrafię spać. Do tego ciągle w nocy wstaję siku. Wykańcza mnie to :/
 
reklama
Dzięki dziewczyny!
Przesunięto mi wizytę i mam jutro, chyba nie zasnę 🤭
Mam trochę nietypowe pytanie, jak śpicie kiedy macie obolałe piersi? Ja zawsze spałam na brzuchu, ewentualnie na prawym boku ale teraz przez bolesne piersi i bóle w lędźwiach nie potrafię spać. Do tego ciągle w nocy wstaję siku. Wykańcza mnie to :/
Może zwiń sobie kołdrę na zasadzie poduszki ciążowej? ja tak spałam na poduszce ciazowej jak juz na brzuchu nie dalo rady i bylo to super .... Bo tez uwielbiam spac na brzuchu, cycki mam male, wiec mi nie przeszkadzają 😂😂😂 ale tez nie bolą jakos bardzo. Trzymamy kciuki mocno, o której masz wizytę?

Kurde, ja tez co chwila jestem głodna, musze jesc co 2-3 godziny, ale to tak strasznie mnie ssie jakbym nigdy nie jadła 🙄 jak cos zjem to mam chwile spokoju od mdłości 😁 właśnie robie sobie jajko na miekko, ale marzy mi sie pomidorówka..
 
Dzięki dziewczyny!
Przesunięto mi wizytę i mam jutro, chyba nie zasnę 🤭
Mam trochę nietypowe pytanie, jak śpicie kiedy macie obolałe piersi? Ja zawsze spałam na brzuchu, ewentualnie na prawym boku ale teraz przez bolesne piersi i bóle w lędźwiach nie potrafię spać. Do tego ciągle w nocy wstaję siku. Wykańcza mnie to :/
Mnie tylko bolą jak przewracam się z boku na bok i jak się podnoszę.
 
Może zwiń sobie kołdrę na zasadzie poduszki ciążowej? ja tak spałam na poduszce ciazowej jak juz na brzuchu nie dalo rady i bylo to super .... Bo tez uwielbiam spac na brzuchu, cycki mam male, wiec mi nie przeszkadzają 😂😂😂 ale tez nie bolą jakos bardzo. Trzymamy kciuki mocno, o której masz wizytę?

Kurde, ja tez co chwila jestem głodna, musze jesc co 2-3 godziny, ale to tak strasznie mnie ssie jakbym nigdy nie jadła 🙄 jak cos zjem to mam chwile spokoju od mdłości 😁 właśnie robie sobie jajko na miekko, ale marzy mi sie pomidorówka..
Muszę to wypróbować!
Też zjadłabym pomidorową ❤️
O 8:00 😬
 
Czy odczuwacie jakieś bóle brzucha ? Miałam kilka miesięcy temu zapalenie przydatków (najprawdopodobniej). Przeleczyłam . Teraz brzuch boli mnie podobnie , tylko nie wiem już czy to to , czy macica się rozciąga czy brzuch boli mnie od stresu (miałam trochę stresu ostatnio i mam wrażenie, że ciało mi się spina wtedy tak, że brzuch też się spina ). Nie wiem czy pójść do lekarza
 
Dzień Doberek Dziewczyny :-)
Trzymam kciuki za te które dziś wizytują :-) I również gratuluję tym którym wizyty się udały :-)
@Folami83 ja bym poszła z tym do lekarza, lepiej dmuchać na zimne...

Ja właśnie jestem w pracy Ale do 15 szybko czas mi zleci :-) potem mam w planach zrobić na obiadek naleśniki :-) może jednego przełknę... 😉

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :-)
 
Mi się nie zmieniło 😉 tez mnie to przeraża i jak już zajmujesz się tym bobaskiem, to ja wogole nie myślałam, czy już następne. Tylko jak najwięcej czasu i chęci dla rozwoju tego jednego maluszka.
No ja póki co też mam taki obraz i wizję tego 😊 poza tym miedzy mną a moim bratem jest 5 lat różnicy i totalnie się nie dogadujemy, nawet jako dorośli bo mamy zupełnie inne charaktery jak woda i ogień 🙄 u męża jest między nim a siostra 6 lat różnicy i dogadują się fenomenalnie, aż im zazdroszczę 😀 dlatego te teorie o dobrych relacjach dzieci z małą różnicą wieku do mnie nie przemawiają. I planuje wrócić do pracy jednak a nie zostać na 4 czy 5 lat w domu
 
reklama
Do góry