reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Dobry wieczór wszystkim ;)

Mam kilka pytań, bo jestem zielona jak szczaw a to pierwsza ciąża ;)

1. Jestem w 11+2 TC a nie mam żadnych objawów, może senność i bolesne nabrzmiałe piersi i to wszystko. Czy ktoś ma podobnie? Trochę mnie to martwi.,.
2. Jakie miałyście zlecane już badania? Bo mi się wydaje że jakiś malo tych badań jest póki co...
Na NFZ dostałam tylko morfologię, glukoze , mocz i grupę krwi. Od prywatnego dużo więcej, ale czekam na kolejną wizytę nfz w środę, może dopisze coś więcej. Jak nie będę musiała zrobić prywatnie
received_643123080476800.jpeg
 
Umówilam się do innego jeszcze lekarza na środę, bo mój lekarz będzie wtedy na urlopie. Później sama zaczynam urlop i zastanawiam się jak będzie. Tymczasem miło słyszeć, że u Was dobrze i są bijące serduszka 🥰

Jest jedno, ale cóż cieszę się tym jednym 😘a w. Zasadzie boję soe cieszyć
 
Ja mam dowciapna ;-) I miałam w opakowaniu aplikator do tabletek :-)

I Dzień Dobry Wszystkim Mamusiom :-) Miłego Dnia :-) ja jadę właśnie zawieźć młodego do żłobka I do pracy na 7 :)
Miłego dnia 😊

Ja jeszcze leżę w łóżku i pije kawę do pracy mam na 8, więc zaraz będę się zbierać. Dobrze, że już piątek. Następny tydzień cały wolny 😀
 
reklama
Mi babka w aptece mówiła, że to wszystko to niby to samo, ale inny producent. I dlatego kupiłam vita min plus mama. Ale lekarz Mi polecił " Mama DHA i femiblon " bo mają najlepszy skład.

Już zgłupiałam ale wolę słuchać lekarza.😅
ja w pierwszej ciąży brałam mama dha plus, teraz femibion. Nieraz z tym pierwszym miałam problemy z połknięciem, no i tam są tabletki 2x dziennie, stąd przeszłam na femibion- łatwiejszy do przełknięcia i tylko 1, jedynie minus, że femibion nie ma dha
 
Do góry