reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
A ktoś tu ostatnio narzekał, że nie ma objawów. Mdłości są fatalne😔 Ja też dziś leżę i głodna jestem, ale co chcę zjeść to mi nie smakuje😞
I mam za swoje! Chyba lepiej mi było bez objawów. Nic nie jadłam. Nawet głodna nie jestem. Tez mam ten problem. Nic mi wiecznie nie smakuje. Jak bym smaku nie miała. 🤦🏻‍♀️
 
Na wymioty mnie nie bierze, ale żołądek mi muli strasznie. Jak by mi tam naprawdę siedziało. Już w nocy mnie muliło. A martwiłam się że czuje się za dobrze. To mam.
oby tak Ci zostało, choć u mnie zawsze wymioty przychodziły kilka dni po mdłościach (tak przy biochemach też męczyło).
Ja testuję właśnie opaski sea-band jest lepiej na takie mdłości, mdłości (mdłości zmieniły się na odbijanie) ale wtedy jak mam wymiotować, to już nic nie pomaga
 
A przy metforminie zalecane jest 0.8mg
Ja łykam właśnie actifolin 0,8 bo metę biorę w dawcę 2 tys. i kazał mi konkretnie ta. A z witamin mam fembion 1 ale z doskoku łykam i coś będę musiała wymyślić więcej z witaminami na dniach .. ps. Wracają do objawów bo widzę ze dalej was męczą - ja dalej jak młody bóg ... powoli zapominam ze jestem w ciąży ;/. Straszne to dziwne żeby tak dobrze się czuć.
 
reklama
Hej dziewczyny mam termin na kwiecień 2023 . Jestem w 9 tydzień + 3dzien i dziś rano wstałam i poczułam ból i ciągnięcie jak podnoszę prawa nogę tak jakby jajnik tylko niżej ,bliżej pachwiny . Przy chodzeniu lekko ciągnie . Czy któraś z was miała co podobnego ?
Hej ;) ja od wczoraj miałam tez właśnie ból taki jakby ciągnący jajnik dziś już przeszło. Wizytę mam dopiero 16 września wiec tez trochę się denerwowałam tym, a wczoraj jak na złość miałam brak mdłości i wymiotów🙈 Dziś za to przyszły i to od samego rana wiec myśle ze jest wszystko Ok. Mi generalnie Pani doktor mówiła ze mogę czuć jakby mnie ciągnął jajnik albo jakby ktoś mi igle wbijał podobno to normalne bo macica się rozciąga ;) ja mam dziś 9+2 ;)
 
Do góry