reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
A bierzesz jakieś żelazo na to? Te żelaza to w ogóle powodują różne rewolucje żołądkowe :/ niektóre dziewczyny polecają tabletki z buraka. Nie mają uciążliwych skutków ubocznych, a ładnie podnoszą żelazo. Sama chyba będę je testować, bo z typowym żelazem jest mi nie po drodze bardzo.
Nic nie biorę jeszcze 🙄 kiedys mojej mlodej dawalam 'floradix zelazo i witaminy' i bardzo fajnie jej podniosło, w smaku tez jest super, no tylko ze razem z witaminami dla ciężarnych to znowu by bylo tego za dużo. Ale zakwas z buraka fajnie podnosi tez zelazo, tylko nie mam czasu zeby go zrobić 😂
 
Hej dziewczyny mam termin na kwiecień 2023 . Jestem w 9 tydzień + 3dzien i dziś rano wstałam i poczułam ból i ciągnięcie jak podnoszę prawa nogę tak jakby jajnik tylko niżej ,bliżej pachwiny . Przy chodzeniu lekko ciągnie . Czy któraś z was miała co podobnego ?
 
Dziś mam 8+3 tydz. O 17 mam ginekologa i tak bardzo się stresuje czy wszystko dobrze jest z dzidzią 😭😭 wcześniej widziałam już serduszko. Ale te znikome objawy mnie martwią 😭 Stres mnie wykończy dzisiaj. Wierzę, że jest wszystko dobrze, ale mimo wszystko nie umiem się nie stresować. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🙏
 
Dziś mam 8+3 tydz. O 17 mam ginekologa i tak bardzo się stresuje czy wszystko dobrze jest z dzidzią 😭😭 wcześniej widziałam już serduszko. Ale te znikome objawy mnie martwią 😭 Stres mnie wykończy dzisiaj. Wierzę, że jest wszystko dobrze, ale mimo wszystko nie umiem się nie stresować. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🙏
Mi ból piersi minął przed drugim usg, bardzo sie bałam co zobaczę? I co? Zobaczyłam pierwszy raz pięknie migoczące serduszko, jak iskierka. Cudowny widok. Będzie dobrze 👌
 
Opłaci się czekanie bo jak pójdziesz to już będzie wszystko na miejscu 😁 ja idę jutro 😵‍💫🙈

Dziś mam 8+3 tydz. O 17 mam ginekologa i tak bardzo się stresuje czy wszystko dobrze jest z dzidzią 😭😭 wcześniej widziałam już serduszko. Ale te znikome objawy mnie martwią 😭 Stres mnie wykończy dzisiaj. Wierzę, że jest wszystko dobrze, ale mimo wszystko nie umiem się nie stresować. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🙏
Kochana na pewno wszystko jest dobrze <3 nie stresuj się, to już tylko chwilka
 
reklama
Do góry