reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

miałam przepisane leki na wymioty na receptę od gin ale po nich była tylko niewielka poprawa, a za to ogromna senność i brak możliwości jeżdżenia autem, a to mi bardzo przeszkadza więc odpuściłam.

Na szczęście połowę sierpnia byłam na urlopie zaległym za zeszły rok, teraz zdalnie więc wydłużam sobie godziny pracy, a za to robię więcej przerw. Ten plus, że mam bardzo elastyczny czas pracy.

Na razie w pracy nikt nie wie ale coraz bardziej sama nie wiem jak ja daję radę.
pamietam ze niektóre dziewczyny brały Torecan na uporczywe wymioty. Tez to miałaś?

U mnie chyba zaczynaja się mdłości. Jestem głodna to mi niedobrze, zjem to jeszcze gorzej 😵‍💫 ale zniosę wszystko, byle dzidzia była zdrowa ☺️
 
reklama
pamietam ze niektóre dziewczyny brały Torecan na uporczywe wymioty. Tez to miałaś?

U mnie chyba zaczynaja się mdłości. Jestem głodna to mi niedobrze, zjem to jeszcze gorzej 😵‍💫 ale zniosę wszystko, byle dzidzia była zdrowa ☺️
ja dostałam Xonvea 1x2, potem 2x2 tabletki, podobno dobre ale mi, jak piszę nie podpasowały. Straszne senności i zawroty głowy po nim, a efekt słabiutki
 
Hej dziewczyny, ja od wczoraj oficjalnie nie pracuje. Dziś załatwiałam formalności w pracy. Muszę jeszcze zaświadczenie ogarnąć, bo ostatnim razem poszłam z córka (a nie chce zeby już wiedziała) i z tego pośpiechu spojrzałam dopiero w domu na to. A tam napisali, ze 9 tydzień, termin porodu chyba na 9.04, a to nie jest zgodne z prawda. Lekarz powiedział, ze to około 6 tydzień, wiec i termin porodu przesunie się jakoś pod koniec kwietnia. A w recepcji poprostu wypisały wg terminu z om. Do tego potrzebuje skierowanie do labolatorium, w pierwszej ciąży byłam pod stała opieka, ze względu na ryzyko zakrzepicy. Oczywiście zastrzyki z heparyna. Wiec i tym razem chciałabym jak najszybciej to zalatwic, bo podejrzewam, ze będzie powtórka z rozrywki i także będę musiała je brać przez cała ciąże. Zrobiłam już termin na poniedzialek, wiec jutro muszę podjechać do lekarza zalatwic te skierowanie i zaświadczenie.
 
reklama
Do góry