reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Kurcze jak tak czytam na tym forum to mam wrażenie że strasznie dużo jest nas po stratach i rożnych przejściach 😞
Czy Wy też dziewczyny odliczacie ile jeszcze do 12 tyg ?
Nie wiem kiedy odetchnę, ale masz rację że na wiele rzeczy nie mamy wpływu.
Ja to odliczam do wizyty bo na poprzedniej byl tylko pecherzyk z ciałkiem żółtym 🙄
Potem fakt, byle do prenatalnych..

Dziewczyny macie jakies patenty, zeby nie robily sie takie siniaki po tej heparynie? Tylko dwa razy udalo mi się zrobić zastrzyk bez siniaka, a tak to ciągle wyskakują 😂
 
reklama
Ja to odliczam do wizyty bo na poprzedniej byl tylko pecherzyk z ciałkiem żółtym 🙄
Potem fakt, byle do prenatalnych..

Dziewczyny macie jakies patenty, zeby nie robily sie takie siniaki po tej heparynie? Tylko dwa razy udalo mi się zrobić zastrzyk bez siniaka, a tak to ciągle wyskakują 😂
Patent na mniejsze prawdopodobieństwo siniaków: bierzesz fałd skóry, wstrzykujesz, przytrzymujesz jeszcze 10 sekund, powoli puszczasz skórę i dopiero wyciągasz igłę 😉


Co do stresów to ja się zastanawiam jak mój starszak zareaguje jak się rodzeństwo już pojawi 🤣 póki co się cieszy, bo bardzo lubi dzieci, nigdy nie był zazdrosny, ale ostatnio ma fazę jak się przytulamy z moim nie-małżem że "moja mama" i ojca odsuwa ode mnie 🤣 więc się okaże 😅


Ja w poniedziałek idę na krzywą, ale w międzyczasie mierzyłam sobie cukry glukometrem i teoretycznie przynajmniej na początku powinno być ok 😉
 
Ja do wczoraj ból piersi i delikatne mdłości a od wczoraj tule porcelanę i mdłości takie ze nie wiem czy chce mi się odbić ( to w ciąży od początku co zjem albo wody się napije to odbija mi się ) czy będę wymiotować 🙈 oprócz tego brak sił i samopoczucie do bani.. (8+6 tc)
Czyli potwierdza się teoria, że objawy mogą nasilić się z czasem 🙈
Oby szybko u Ciebie przeszło 🙄
 
reklama
Do góry