reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
No to zależy jakie ma się relacje z mamą 😉 dla mnie najważniejsze było poinformować męża 🤣 dzieciom nawet nie powiedzieliśmy, syn jest bardzo emocjonalny i bardzo w zeszłym roku przeżywał moje poronienie, w razie w chce mu tego oszczędzić. A na razie są na tyle mali że sami się nie domyślą.
my też starszej córce póki co nic nie mówimy. Zobaczymy czy może sama się domyśli (ma 8 lat ) I już raz widziała mnie w ciąży 😀🤣
 
Hej 😘 tak dużo przeszłam i to jeszcze nie koniec. Wczoraj wylądowałam na IP z powodu plamień. Wyszedł krwiak podkosmówkowy 😪 Plamienia dalej się utrzymują. Raz jest ich mniej, raz więcej. Kłócia w brzuchu. Biorę duphaston, czytałam o witaminie C, która wspomaga wchłanianie. Pije koktajle z pietruszki i cytryny 😬( czego się nie zrobi dla dzidzi 😆) Staram się myśleć pozytywnie, ale niekiedy jest ciężko. Dużo leżę, tylko tyle mogę zrobić. Póki co, zostanę z Wami. Podejrzę na forum temat z podobnym przypadkiem. Pozdrawiam kwietniowe mamusie i trzymam kciuki za wszystkie 😘
może krawiak się oprozni i będzie już dobrze. Myśl pozytywnie. Najważniejsze że jesteś zaopiekowana.
 
Dziewczyny a jak u was ze sprawiami w sypialni? Bo szczerze mówiąc nie zapytałam lekarza, a mam jakąś blokadę że coś może się stać i wolę odczekać do skończonego 12tc.
u nas w sypialni zima. 🤣
Mnie jest tak niedobrze że na myśl o jakichkolwiek działaniach robi się jeszcze gorzej.
 
to normalne. Ja też zawsze przed wejściem mam stan przedzawałowy 🤣
A ja tak się stresuje, że przed wejściem trzęsą mi się ręce i tak mnie mdli że myślę że zaraz zwymiotuje 🤣 jeszcze mam pecha bo za każdym razem jest jakieś opóźnienie. Przychodzę tak żeby być punktualnie żeby się dodatkowo nie stresować w tej poczekalni, a i tak siedzę 30 minut dłużej i myśli tysiąc na raz 🥴
 
reklama
To blisko granicy 92, wiec wole sie upewnić. Jutro mam wizyte i jako ze mialam skierowanie z teleporady z medi z tymi wszystkimi badaniami to sobie je powtorzyłam 😁
No niby blisko a jednak daleko 😂
Nie no rozumiem, nie zaszkodzi powtórzyć. Daj znać czy nadal poniżej normy, oczywiście trzymam kciuki żeby było nisko 😃
 
Do góry