reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Nie właśnie. Tzn nie wiem bo dziś dostałam wyniki i byłam u dietetyka bo moja endo ma termin dopiero na 29.09.
Ja biorę metformine ale bardzo mała dawkę i chyba będzie mi musiała zwiększyć. Powiedziała mi dietetyczką że jutro się z moją endo skonsultuje i jeśli uzna że potrzebna zmiana dawki albo przyspieszyć wizyte to ma się ze mną skontaktować.

Narazie dala mi wskazówki co do diety i zmiany nawyków i zobaczymy. W piątek mam pierwsza wizytę u gina może też coś podpowie
To i tak bardzo sprawnie działają 🙂
No może podpowie, dla mnie cukrzycą ciążowa to narazie niewiadoma
 
reklama
Jeżeli faktycznie rozwinie się cukrzyca ciążowa to bankowo będę kwietniówką 😁😁 ale narazie jedną nogą tutaj jedna na majówkach.
Moze dietą i metforminą uda mi się to ogarnąć.
Myslalam nawet żeby kupić glukometr ...
To i tak bardzo sprawnie działają 🙂
No może podpowie, dla mnie cukrzycą ciążowa to narazie niewiadoma
 
A właśnie jeszcze jak nie byłam w ciąży to zapisałam się do poradni metabolicznej - myślcie ze wizyta w ciąży ma am sens ? Jak się zapisywałan byłam zrezygnowana i nastawiałam się ze teraz ja, moje ciało i już żyje dla marzeń i przyjemności - No ale zaskoczyłam i nie wiem czy jest sens tam iść .. cel był odchudzić się a tu w sumie raczej to nie możliwe :p chociaż z 2 kg mam mniej :p
 
Jeżeli faktycznie rozwinie się cukrzyca ciążowa to bankowo będę kwietniówką 😁😁 ale narazie jedną nogą tutaj jedna na majówkach.
Moze dietą i metforminą uda mi się to ogarnąć.
Myslalam nawet żeby kupić glukometr ...
No glukometr spoko, niekiedy podobno zalecają używanie bez cukrzycy, ale nie wiem czy to prawda. Ja już jestem w gabinecie po pobraniu na czczo i wypiciu glukozy. Zrobiły mi też pobranie z palca i wyszło 87😜
 
Witaj @Tymczasowa28 ♥️ gratulacje :) ja w 5+1 mialam bete 960, tez mi się wydaje, że dość nisko, ale zaczęłam rozne fora przeszukiwać i niektore dziewczyny miały nawet nizsze wartości na tym etapie i wszystko było ok, musimy byc dobrej myśli :) bedziesz powtarzac bete?

Okazalo sie, ze moja lekarka jest na urlopie do 1.09 i nie wiem jak ja to przetrwam 🙄 jeszcze napisala mi, ze ma kilka pacjentek do zapisania na wizyte, wiec ciekawe kiedy mi wyznaczy termin.
Sorki za poślizg w odpowiedzi! Jakoś w ostatnich dniach nie czułam się najlepiej, a czytanie forum wywoływało we mnie niepokój - dziwne algorytmy wyświetlały mi posty o stratach w 5,6,7 tc, o pustych jakach płodowych i martwych porodach 🤦‍♀️🤦‍♀️. Ale już już! Jestem :D
Powtórzyłam betę w 43 dc (6t1d)- 3980 mIU/ml. To ostatni raz kiedy wykonywałam betę. Ty jeszcze ponawiałaś?
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂
Staram się na bieżąco czytać co u was ale czasu ostatnio mało

@Serio czekam na wiesci co u lekarza 🤞

Byłam na wizycie dzisiaj. Jest pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem ♥️ czynność serca widoczna z om 6+1 z USG 6+0 więc się zgadza. Termin 24 kwietnia 🌸
W czwartek ponowna wizyta bo niestety cukier wczoraj na czczo 97 więc jutro rano test obciążenia glukoza. I z wynikiem do pani doktor więc jeszcze raz pooglądam dziecko, bo już powinno być widać ładnie serce ❤️
Jaka cudowna wiadomość! ❤️‍🔥
 
Do góry