reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

A to nie jest tak że do 10 tyg trzeba iść żeby dostać 500+? Wydaje mi się ze w przeciwnym razie nie ma obowiązku i nie musi iść wcale do lekarza... tylko że nie jest to najmądrzejsze wyjście 🤷🏽‍♀️
 
reklama
A to nie jest tak że do 10 tyg trzeba iść żeby dostać 500+? Wydaje mi się ze w przeciwnym razie nie ma obowiązku i nie musi iść wcale do lekarza... tylko że nie jest to najmądrzejsze wyjście 🤷🏽‍♀️
Właśnie kojarzę coś, ze jak się do 10 tyg nie założy karty to później problem ze świadczeniami jest. Ale i tak do 10 tygodnia dobrze sprawdzić czy ciąża przynajmniej jest w macicy i czy jest żywa, bo można sobie tez zaszkodzić.
 
Właściwie becikowe, ale jeśli czuje się dobrze to chciałabym uniknąć biegania co chwile do lekarza stąd pytanie :)
właściwie na początku ciąży wizyty chyba nie są zbyt częste. Najważniejsze to iść, potwierdzić i zrobić badania krwi. Ja w pierwszej ciąży tez czułam się dobrze, a wyniki miałam słabe, bo i anemia i cukrzyca wyszła.
 
Doczekałaś?
Wiecie, że mam problem z zakupami. Nie mogę się skupić co kupić, bo mi nie dobrze jak. Widzę różne produkty... Jednym słowem lipa
Doczekalam, ale w tym czasie mąż kilka razy pytał czy nie spie i ja twardo, ze nie. Mimo ze tak naprawdę mało brakowało do odpłynięcia 🙈
Może ktoś moze Cie wyręczać przy zakupach, przynajmiej póki co?

Ja mam podobnie, z niezdrowym jedzieniem to mi najlepiej smakuje 🤦🏼‍♀️
 
Doczekałaś?
Wiecie, że mam problem z zakupami. Nie mogę się skupić co kupić, bo mi nie dobrze jak. Widzę różne produkty... Jednym słowem lipa
no ja też nie mam pojęcia co mam kupić a gotowanie to mordęga. Ostatnio dla dzieci robiłam rosół i przechodziłam katusze na myśl o tym że trzeba będzie do spróbować.
 
Jesli OM była 10.07 to teraz jest 7+1 czyli 8 tydzien. W Polsce trzeba założyć karte ciąży do 10 tygodnia, wiec wizyta już wskazana.
O kurczę u mnie była 3.07 czyli wg tego powinnam być 8+1 czyli 9 tydzień. A z moich wyliczeń wychodzi mi, ze 6+3 (7 tydzień). Spora różnica, ale zobaczę co dziś lekarz powie na wizycie.
 
reklama
O kurczę u mnie była 3.07 czyli wg tego powinnam być 8+1 czyli 9 tydzień. A z moich wyliczeń wychodzi mi, ze 6+3 (7 tydzień). Spora różnica, ale zobaczę co dziś lekarz powie na wizycie.
a cykle ilu dniowe miałaś? Jak wpiszesz w apce termin ostatniej miesiączki to pokazuje Ci 6+3?
 
Do góry