reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja coś dziś czuje się nie bardzo. Jestem wykończona, męczą mnie mdlosci i czuje sie jak wieloryb serio mam wrażenie że mój brzuch już się powiększył a w cześć swoich rzeczy już prawie się nie mieszczę tzn wejdę ale jest mi ciasno. Teraz leżę i dogorywam. Mam wrażenie że polknielam kamień. Duża zasługa w tym wzdec pewnie .
 
reklama
U mnie z mdlosciami lepiej odkad nosze opaski, ale czuje sie jak zwłoki 🙈😅 zmeczenie mega przez wiekszosc dnia, mam wstret do jedzenia, ale jednocześnie musze zjesc bo lapie mnie jakies dziwne ssanie. Przed ciaza do praktycznie kazdego posilku byly warzywa, owoce, salatka na kolacje itp. Teraz kompletnie mi nie wchodzą 😬 chyba musze sie jakos przemóc 🙈 tez macie problem z jedzeniem? 🙄
 
U mnie z mdlosciami lepiej odkad nosze opaski, ale czuje sie jak zwłoki 🙈😅 zmeczenie mega przez wiekszosc dnia, mam wstret do jedzenia, ale jednocześnie musze zjesc bo lapie mnie jakies dziwne ssanie. Przed ciaza do praktycznie kazdego posilku byly warzywa, owoce, salatka na kolacje itp. Teraz kompletnie mi nie wchodzą 😬 chyba musze sie jakos przemóc 🙈 tez macie problem z jedzeniem? 🙄
no ja mam straszne. Raz mam na coś ochotę a za chwile już nie jestem w stanie tego zjeść. Dziś wracając do domu musiałam się zatrzymać w McDonald i kupić frytki bo takie mnie złapały nudności.
Wczoraj przygotowałam obiad który bardzo mi smakował a dziś nawet nie wyjelam go z lodówki.
Z owoców wchodzi mi arbuz reszta nie za bardzo.
 
U mnie z mdlosciami lepiej odkad nosze opaski, ale czuje sie jak zwłoki 🙈😅 zmeczenie mega przez wiekszosc dnia, mam wstret do jedzenia, ale jednocześnie musze zjesc bo lapie mnie jakies dziwne ssanie. Przed ciaza do praktycznie kazdego posilku byly warzywa, owoce, salatka na kolacje itp. Teraz kompletnie mi nie wchodzą 😬 chyba musze sie jakos przemóc 🙈 tez macie problem z jedzeniem? 🙄
Tak! Łapie mnie głód ale nie mam na nic ochoty a jak już coś wymyślę i dostane na talerzu to co chce to najadam się połową porcji 🙈 i za 3h znowu jestem głodna 🤣 a z warzyw to tylko ogórki kiszone 🤣 i ziemniaki
 
O tak.. ogórki to jest życie 😍 i rosołek 😍 a z resztą jest ciężko. Jadłabym oczami a jak poczuję pod nosem to się słabo robi łeeee.
 
U mnie z mdlosciami lepiej odkad nosze opaski, ale czuje sie jak zwłoki 🙈😅 zmeczenie mega przez wiekszosc dnia, mam wstret do jedzenia, ale jednocześnie musze zjesc bo lapie mnie jakies dziwne ssanie. Przed ciaza do praktycznie kazdego posilku byly warzywa, owoce, salatka na kolacje itp. Teraz kompletnie mi nie wchodzą 😬 chyba musze sie jakos przemóc 🙈 tez macie problem z jedzeniem? 🙄
Ja mam taki problem z jedzeniem, ze robiliśmy dziś grilla, prawie nic nie zjadłam. Jakoś nie miałam ochoty, za to właśnie pizze robię 🤣🙈 ale jestem tak śpiąca, ze nie wiem czy jej doczekam 😅
 
Duphaston raczej nie powoduje złego samopoczucia. Sama go biorę 2x1 i czuje się wręcz doskonale. Jedynie to piersi mnie bolą, i w południe tracę siły. A i makrele w pomidorach mogę jeść cały czas 🤣

Zrobiłam ostatnio pastę z Makreli, taka miałam ochotę. Zjadłam kawałek chleba i koniec już było po paście.
Ja mam dziwna ochotę na niezdrowe żarcie 🤔🤦‍♀️
 
reklama
A ja już panika ... mam śluz jakiś z krwią taki różowy ... będę próbowała się dostać na usg :/ żeby ktoś sprawdził co się dzieje ... może tylko jakieś rozciąganie coś ( oby) a nie znowu to samo ... seri to ostatnia ciąża chyba za mocno mnie to obciąża.

I jak już się uspokoiło?
Znalazłaś to usg?
 
Do góry