reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

a cykle ilu dniowe miałaś? Jak wpiszesz w apce termin ostatniej miesiączki to pokazuje Ci 6+3?
Z tymi cyklami u mnie to nie takie proste, bo u mnie każdy wyglądał innaczej. Na pierwszej wizycie lekarz powiedział mi, ze to około 4 tydzień, napewno nie około 6 jakby wychodziło z OM. I wg tego wydedukowalam sobie kiedy mniejwiecej doszło do tego zbliżenia i ta date wzielam jako punkt wyjścia i wg tego wyliczyalam sobie tydzień ciąży 🙈 Trochę to skomplikowane, ale dziś się okaże tak naprawde, bo lekarz powiedział ze na początku ciąży po wymiarach itd może określić łatwo co do dnia. Gorzej jak kobieta np w połowie ciąży nagle zorientuje się, ze chyba jest w ciąży i przyjdzie w dwudziestym którymś tygodniu 🤦🏼‍♀️ To wtedy już nie ma takiej możliwości.
 
reklama
Z tymi cyklami u mnie to nie takie proste, bo u mnie każdy wyglądał innaczej. Na pierwszej wizycie lekarz powiedział mi, ze to około 4 tydzień, napewno nie około 6 jakby wychodziło z OM. I wg tego wydedukowalam sobie kiedy mniejwiecej doszło do tego zbliżenia i ta date wzielam jako punkt wyjścia i wg tego wyliczyalam sobie tydzień ciąży 🙈 Trochę to skomplikowane, ale dziś się okaże tak naprawde, bo lekarz powiedział ze na początku ciąży po wymiarach itd może określić łatwo co do dnia. Gorzej jak kobieta np w połowie ciąży nagle zorientuje się, ze chyba jest w ciąży i przyjdzie w dwudziestym którymś tygodniu 🤦🏼‍♀️ To wtedy już nie ma takiej możliwości.
Jak cykle nieregularne to lepiej się trzymać wyliczenia lekarza. Daj znać po wizycie co i jak ☺️
 
U mnie z mdlosciami lepiej odkad nosze opaski, ale czuje sie jak zwłoki 🙈😅 zmeczenie mega przez wiekszosc dnia, mam wstret do jedzenia, ale jednocześnie musze zjesc bo lapie mnie jakies dziwne ssanie. Przed ciaza do praktycznie kazdego posilku byly warzywa, owoce, salatka na kolacje itp. Teraz kompletnie mi nie wchodzą 😬 chyba musze sie jakos przemóc 🙈 tez macie problem z jedzeniem? 🙄
jakbym o sobie czytala mega wstret w tym
do picia rowniez…czuje sie jakby mi slon na zoladku lezal i po nim skakal. ogolnie zywie sie wafalami ryzowymi, drozdzowkami o bulkami od ponad tygodnia. ale z drugiej strony ssanie. generalnie leze i wyje bo to jest jakis dramat. odliczam do lekarza aby dostac L4 bo w tej sytuacji praca po 9-12h w dodatku z ludzmi odpada ja nie mam ani sil ani cierpliwosci gdy sie tak b zle czuje.
 
jakbym o sobie czytala mega wstret w tym
do picia rowniez…czuje sie jakby mi slon na zoladku lezal i po nim skakal. ogolnie zywie sie wafalami ryzowymi, drozdzowkami o bulkami od ponad tygodnia. ale z drugiej strony ssanie. generalnie leze i wyje bo to jest jakis dramat. odliczam do lekarza aby dostac L4 bo w tej sytuacji praca po 9-12h w dodatku z ludzmi odpada ja nie mam ani sil ani cierpliwosci gdy sie tak b zle czuje.
My kobiety to mamy zawsze pod gorke, ale ile znosic musimy to wiemy tylko my same… Kiedy masz wizytę? Może do czasu wizyty weź zwolenienie od rodzinnego lekarza.
 
My kobiety to mamy zawsze pod gorke, ale ile znosic musimy to wiemy tylko my same… Kiedy masz wizytę? Może do czasu wizyty weź zwolenienie od rodzinnego lekarza.
Dam rade (jakos) w srode wieczorem po pracy, musze tez pozamykac sprawy w pracy, posprzatac swoje rzeczy i takie tam. Powiem Wam, ze pozno ide na wizyte bo to bedzie 7+4 o ciazy wiem od 4 t.c takze dla mnie to wiecznosc. Tak bardzo nie moge sie doczekac🙂
 
O kurczę u mnie była 3.07 czyli wg tego powinnam być 8+1 czyli 9 tydzień. A z moich wyliczeń wychodzi mi, ze 6+3 (7 tydzień). Spora różnica, ale zobaczę co dziś lekarz powie na wizycie.
Ja miałam 13.07 miesiączkę. Wiec z wyliczeń z om wychodzi mi 6+5 jakoś tak. Z aplikacji wychodzi 5+2 bo na placach mogę wyliczyć przytulanki z moim nie mężem. Więc początek 6 tygodnia. Mam nadzieję, że będzie coś widać.
Daj znać po wizycie ❤❤
 
Zrobiłam ostatnio pastę z Makreli, taka miałam ochotę. Zjadłam kawałek chleba i koniec już było po paście.
Ja mam dziwna ochotę na niezdrowe żarcie 🤔🤦‍♀️
Ja mogę jeść prawie wszystko a najbardziej makrele 😂 w sobotę zjadłam burgera i było mi tak niedobrze po nim, że w sklepie myślałam że zejdę.
 
reklama
Dziś byłam na szybko w przychodni po skierowanie na PAPPA. Gin sprawdziła "czy ciąża jest żywa", pierwsze USG przez brzuch bo na szybko. Serducho bije 174 razy na minutę :)
 

Załączniki

  • 55261fdd-3805-434a-b6da-233781def72c.jpeg
    55261fdd-3805-434a-b6da-233781def72c.jpeg
    34 KB · Wyświetleń: 42
Do góry