reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Nie wiem tego nie zapytałam dlaczego ma ojciec dziecka brać kwas foliowy. Jakiś wpływ na plemniczki? 🤷🏻‍♀️

Mówił że dzisiejszy dzień najbardziej krwawiący ale jeżeli chcę to jutro moge przyjść z rana na czczo i mnie wylyzeczkują ale lepiej jakby samo się oczyściło bo niby to tez ma jakiś wpływ te skrobanie na ciąże .
 

Załączniki

  • 81461226-FB70-4DA2-B999-858785DA610C.jpeg
    81461226-FB70-4DA2-B999-858785DA610C.jpeg
    56,2 KB · Wyświetleń: 42
Ja też już po wizycie, ale ta moja wizyta to o kant d. Na miejscu się dowiedziałam że nie mają USG i będę miała robione dopiero za miesiąc 🤦🏻‍♀️ dobrze że w poniedziałek mam wizytę w luxmedzie 😉 wtedy już na pewno będę coś wiedziała 😁 a NFZ do prowadzenia ciąży na pewno zmienię!
Są JesCze gabinety bez usg 😳 nie wpadła bym na to :p dobrze ze masz luxmeda:p
 
Są JesCze gabinety bez usg 😳 nie wpadła bym na to :p dobrze ze masz luxmeda:p
ja z pakietu enelmed mam gin gdzie osobno się zapisuje na wizytę, osobno na USG ale wiem, że tak jest więc też inaczej. Nawet dziś mimo, że wszystko wskazuje że jest ok, to nie mogłyśmy karty ciąży założyć ani skierowań na badania wypisać. Jutro mam teleporadę, na której będziemy ogarniać formalności.
 
reklama
Do góry