reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Hej Dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję zostać :)
Starałam się Was trochę nadrobic, widzę że już większość Was widziała serduszka :) gratulacje i trzymam kciuki za nudne następne miesiace !

Ostatnia miesiączka 12.07, termin wychodzi na 19.04. To moja 4 ciaza, dwie pierwsze poronione, na pokładzie 2 letni synek z ciąży prowadzonej na sterydach. Obecna ciąża totalna niespodzianka, jestem po pierwszej wizycie u lekarza w celu dobrania leków (wywaliło mi przy okazji TSH na prawie 7). Kolejna wizyta 26.08 powinno być już serduszko. Na nic się nie nastawiam, też nie bardzo dalej to do mnie dociera. Objawy mam raczej tylko związane z przyjmowaniem sterydów a nie samej ciąży.
 
Cześć wszystkim! Moja beta z wczoraj 26, jutro idę na powtórna betę. Mam tak rozjechane cykle, że nie mam pojęcia kiedy miałam owulację, ale oststni stosunek był 6 sierpnia więc pewnie coś w tych okolicach. Z kalendarzyka wychodzi 4 tydzień, a termin na koniec kwietnia.
 
Hej Dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję zostać :)
Starałam się Was trochę nadrobic, widzę że już większość Was widziała serduszka :) gratulacje i trzymam kciuki za nudne następne miesiace !

Ostatnia miesiączka 12.07, termin wychodzi na 19.04. To moja 4 ciaza, dwie pierwsze poronione, na pokładzie 2 letni synek z ciąży prowadzonej na sterydach. Obecna ciąża totalna niespodzianka, jestem po pierwszej wizycie u lekarza w celu dobrania leków (wywaliło mi przy okazji TSH na prawie 7). Kolejna wizyta 26.08 powinno być już serduszko. Na nic się nie nastawiam, też nie bardzo dalej to do mnie dociera. Objawy mam raczej tylko związane z przyjmowaniem sterydów a nie samej ciąży.
Cześć:),
U mnie podobnie z terminami bo ostania miesiączka 11 lipca, a termin na 17 kwietnia. Ja jeszcze nie miałam usg potwierdzającego ciążę, ale 3 bety za mną. Ostatnia 2033. Jutro ostatnia. Za tydz. W sobotę wizyta z usg. Jestem tutaj jedną nogą, bo jeszcze nie czuję się pewnie w tej sytuacji.
A te sterydy z jakiego powodu musisz brać, jeśli można wiedzieć?
Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji :).
 
Jutro idę do laboratorium na badania te do 10tc i... krzywą cukrową, trzymajcie kciuki abym jakoś to zniosła (to badanie z ciąży z synem wspominam najgorzej). Ostatnio miałam problemy z cukrami i z makrosomią (lekki wcześniak z wagą 4340) więc w tej ciąży idę na krzywą szybciej. :(
 
Cześć:),
U mnie podobnie z terminami bo ostania miesiączka 11 lipca, a termin na 17 kwietnia. Ja jeszcze nie miałam usg potwierdzającego ciążę, ale 3 bety za mną. Ostatnia 2033. Jutro ostatnia. Za tydz. W sobotę wizyta z usg. Jestem tutaj jedną nogą, bo jeszcze nie czuję się pewnie w tej sytuacji.
A te sterydy z jakiego powodu musisz brać, jeśli można wiedzieć?
Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji :).

Bonzur,
U mnie ostatni 🔴 identyczne jak u koleżanki 11.07,terminu porodu jeszcze nie poznałam. USG miałam dzisiaj i jestem trochę oszołomiona, ponieważ to ciąża bliźniaczą... Niestety w jednej komórce nie widać zarodka. 😔 Czyli jednak nie do końca bliźniaki. Kolejna wizytę mam za dwa tygodniei jakoś tak jestem pełna obaw i zamartwiam sie. Aha i dostałam skierowanie do poradni genetycznej ze względu ma swój wiek. Mam 35 lat.
Mam nadzieję dziewczyny, że nasze lęki i obawy nie spełnią się nigdy... Póki co czujemy niepewność, a powinniśmy radość. Wiem też, że są tu koleżanki które straciły swoje ziarenka i bardzo Wam współczuję i mocno przytyłam 😢
 
reklama
Jutro idę do laboratorium na badania te do 10tc i... krzywą cukrową, trzymajcie kciuki abym jakoś to zniosła (to badanie z ciąży z synem wspominam najgorzej). Ostatnio miałam problemy z cukrami i z makrosomią (lekki wcześniak z wagą 4340) więc w tej ciąży idę na krzywą szybciej. :(

Miałaś cukrzycę ciążowa?
Waga synka zacna, moja mała urodziła się 3970g i miałam cukrzycę na insuline. Trzymam kciuki żeby wyszły badanie wyszło dobrze👍
 
Do góry