reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a kiedy teraz wybieracie się do lekarza na USG w celu zobaczenia serduszka. Moja wizyta wypada teraz w środę. Denerwuje się. A od 2-3 dni mam straszne nudności czyje się słaba i kręci mi się w głowie.
Czy przed pierwszą wizyta robicie jakieś badania?
 
Dziewczyny a kiedy teraz wybieracie się do lekarza na USG w celu zobaczenia serduszka. Moja wizyta wypada teraz w środę. Denerwuje się. A od 2-3 dni mam straszne nudności czyje się słaba i kręci mi się w głowie.
Czy przed pierwszą wizyta robicie jakieś badania?
Ja idę 7 tyg i 2 dni - w piątek zobaczyć czy dalej pulsuje :) bo w 5 i 6dc już było to widać ..
 
Mi ginekolog zasugerował żeby ominąć nie potrzebny stres ze jeszcze nie widać zarodka bądź nie słychać bicia serca dopiero 9+0 będę mieć pierwsze usg.
 
Mi ginekolog zasugerował żeby ominąć nie potrzebny stres ze jeszcze nie widać zarodka bądź nie słychać bicia serca dopiero 9+0 będę mieć pierwsze usg.
To tez dobry plan ;-) ja chciałam się upewnić ze jest w macicy ;) żeby nie przegapić potencjalnej pozamacicznej. Gdyby nie trzy porażki to twoje rozwiązanie najlepsze - idziesz widzisz od razu na czyn stoisz :-) ale jak ja o ciąży wiedziałam od bety 10 to dla mnie czas to już męczarnia :p
 
Dziewczyny a kiedy teraz wybieracie się do lekarza na USG w celu zobaczenia serduszka. Moja wizyta wypada teraz w środę. Denerwuje się. A od 2-3 dni mam straszne nudności czyje się słaba i kręci mi się w głowie.
Czy przed pierwszą wizyta robicie jakieś badania?
Ja ide jutro, to bedzie 6+3 🙂 robilam juz pierwsze badania z krwi i mocz, ale ja bylam na wizycie na poczatku sierpnia sprawdzic czy to nie cp, wiec od razu dostalam skierowanie 🙂
Od kilku dni również czuje sie dużo gorzej - mdłości, brak apetytu, zmeczenie itp.
 
@KaliMali jak tam u ciebie dzisiaj? U mnie krwawienie się rozkręciło także nie mam co liczyć już .
U mnie był standardowo krwotok przez jeden dzień i koniec. Po to lekarz kazał zbadać beta hcg, czy przyrasta, czy spada. W poprzednich dwóch ciążach do 7-go tygodnia mimo krwotoków dzidziuś żył i beta wzrastała. Tym razem jest spadek.
A jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem na tak wszesnym etapie, że mimo spadku beta hcg ciąża miała się świetnie. Także u mnie to już przesądzone, potwierdzone spadającą betą niestety.
Nie mam żadnych krwawień, nic mnie nie boli. Pewnie jeszcze beta musi sobie troche spaść. W niedzielę spadła do 1400 coś, także jeszcze ma z czego spadać.
No cóż, nie poddajemy się, będziemy walczyć dalej :)
 
reklama
U mnie był standardowo krwotok przez jeden dzień i koniec. Po to lekarz kazał zbadać beta hcg, czy przyrasta, czy spada. W poprzednich dwóch ciążach do 7-go tygodnia mimo krwotoków dzidziuś żył i beta wzrastała. Tym razem jest spadek.
A jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem na tak wszesnym etapie, że mimo spadku beta hcg ciąża miała się świetnie. Także u mnie to już przesądzone, potwierdzone spadającą betą niestety.
Nie mam żadnych krwawień, nic mnie nie boli. Pewnie jeszcze beta musi sobie troche spaść. W niedzielę spadła do 1400 coś, także jeszcze ma z czego spadać.
No cóż, nie poddajemy się, będziemy walczyć dalej :)
Trzymam za Was kciuki żeby się wszystko dobrze skończyło
 
Do góry