reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Bo wszystkie kończyły się do 10 tyg ;) wiec psychika mi mówi ze w 11 już się uda :p
A rozumiem ;) magiczna granica.
Ja to chyba odetchnę jak zacznę czuć ruchy, bo wcześniej to nie wiadomo co się tam dzieje.

Ja ide na usg dopiero za tydzień 22.08 to będzie 7t4d.
Ale mam objawy, jestem taka mega słaba, nie mam na nic siły, mam "kapcia" w buzi, nie mam apetytu, wszystko mi tak samo smakuje.
 
Ja wizytę na NFZ mam w środę 😉 będzie 6+5, w ostatniej ciąży na tym etapie było już serduszko, więc liczę że i na tej wizycie zobaczę, później mam wizytę w luxmedzie 22.08 😅 więc będą dwie w niewielkim odstępie czasu ☺️ jakby w środę nie było widać serduszka to liczę , że 22 już powinno być 😉 zobaczymy jak to będzie 😅 póki co objawy są: bolesne cycki, zmęczenie, mdłości, wzdęcia... Przy tym wszystkim rozlatany dwulatek z buntem więc jest wesoło 🤣🙈
 
Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
 
Ja wizytę na NFZ mam w środę 😉 będzie 6+5, w ostatniej ciąży na tym etapie było już serduszko, więc liczę że i na tej wizycie zobaczę, później mam wizytę w luxmedzie 22.08 😅 więc będą dwie w niewielkim odstępie czasu ☺️ jakby w środę nie było widać serduszka to liczę , że 22 już powinno być 😉 zobaczymy jak to będzie 😅 póki co objawy są: bolesne cycki, zmęczenie, mdłości, wzdęcia... Przy tym wszystkim rozlatany dwulatek z buntem więc jest wesoło 🤣🙈
u mnie też spadek formy a na stanie 7 latka z tysiącem zainteresowań i 1.5 roczniak pędzący jak torpeda.
 
Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
ja do tej pory poza usg prenatalnym oraz ocena papp-a nic więcej nie robiłam. Ale w tej ciąży jeśli się potwierdzi z racji wieku myślę o zrobieniu jednak płodowego DNA.
 
Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
Ja robię usg prenatalne w 13 tyg. Jak do tej pory więcej badań nie robiłam bo też nic nie pokojącego w wynikach nie wychodziło.
 
reklama
Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
Też robię tylko USG prenatalne + PAPA. Jak będzie mnie coś niepokoić to wtedy zastanowię się czy coś więcej, póki co nie mam zamiaru
 
Do góry