reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja wizytę na NFZ mam w środę 😉 będzie 6+5, w ostatniej ciąży na tym etapie było już serduszko, więc liczę że i na tej wizycie zobaczę, później mam wizytę w luxmedzie 22.08 😅 więc będą dwie w niewielkim odstępie czasu ☺️ jakby w środę nie było widać serduszka to liczę , że 22 już powinno być 😉 zobaczymy jak to będzie 😅 póki co objawy są: bolesne cycki, zmęczenie, mdłości, wzdęcia... Przy tym wszystkim rozlatany dwulatek z buntem więc jest wesoło 🤣🙈
A ja dalej bez objawów ... na głowę dostanę przez to:/ bo wmawiam sobie ze znowu nie wyjdzie skoro jutro 7 tydz a ja jak nówka :/
 
reklama
A ja dalej bez objawów ... na głowę dostanę przez to:/ bo wmawiam sobie ze znowu nie wyjdzie skoro jutro 7 tydz a ja jak nówka :/
Są zdrowe ciaze bez specjalnych objawów i niedonoszone, mimo wielu objawów, więc nie ma co traktowac tego jako wyznacznik. Kazdy organizm i kazda ciąża jest inna 🙂 ale dobrze pamietam, ze masz juz potwierdzone serduszko? 🙂
 
Są zdrowe ciaze bez specjalnych objawów i niedonoszone, mimo wielu objawów, więc nie ma co traktowac tego jako wyznacznik. Kazdy organizm i kazda ciąża jest inna 🙂 ale dobrze pamietam, ze masz juz potwierdzone serduszko? 🙂
Tak byl pulsujący punkt. Ale to nie jest dla mnie wyznacznik w poprzednich tez był - wiem ze znowu się nakręciłam i dopeiro usg mnie uspokoi albo zmobilizuje ro dalszych działań. Ta niewiedza mnie meczy:)
 
Tak byl pulsujący punkt. Ale to nie jest dla mnie wyznacznik w poprzednich tez był - wiem ze znowu się nakręciłam i dopeiro usg mnie uspokoi albo zmobilizuje ro dalszych działań. Ta niewiedza mnie meczy:)
stres to nie jest dobry czynnik. Jeśli czujesz bardzo duży niepokój umów się do lekarza. Ale objawy takie jak zmęczenie czy nudności są u różnych kobiet różne. Niektóre cały czas czują się dobrze a inne prawie do końca maja nudności i złe samopoczucie.
 
Witam się po pierwszym USG w 7t+2d. Narazie bez słuchania serduszka ale lekarz mówił że pulsuje :) z USG 5t. Następna wizyta za miesiąc 😱
 

Załączniki

  • IMG_20220816_084914.jpg
    IMG_20220816_084914.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 78
A ja dalej bez objawów ... na głowę dostanę przez to:/ bo wmawiam sobie ze znowu nie wyjdzie skoro jutro 7 tydz a ja jak nówka :/
Bardzo dobrze Cię rozumiem, można dostać do głowy. Najlepiej zając czymś myśli aby dotrwać do wizyty. Dobrze też dziewczyny piszą że każda ciąża jest inna i dolegliwości są rożne i wiem to sama po sobie.
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się z Wami i ja 🥰 Obecnie jestem 6+5, serduszko miga od tygodnia. Wizyta już była, karta ciąży założona. Jestem senna i zmęczona i tak jak któraś z Was pisała - mam wieczną gulę w gardle. Z leków biorę Duphaston 2x1 i suplement Pueria + magnez. To moja druga ciąża, pierwszą poroniłam rok temu. Oby teraz dla nas wszystkich kwiecień przyszłego roku był najlepszym miesiącem.
 
Do góry