reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Już mam wykrytą mutację. Haplotyp m2 w genie anxa. Stąd też ta heparyna.
Może jeszcze dodatkowo coś trzeba poszukać. Generalnie mamy combo, bo i konflikt serologiczny, trombofilia i macica dwurożna (ale na szczęście bez przegrody).
Także będziemy walczyć dalej 🤷‍♀️
o kurcze to dużo tych nieszczęść 🤯
Potrzebny jest jakiś dobry specjalista żeby to ogarnąć.
Mam nadzieję że następna próba będzie udana. Wszystkiego dobrego
 
reklama
Bardzo mi przykro dziewczyny :(

Po poronieniu chyba trzeba sprawdzić czy beta spadła do zera. Napewno wizyta kontrolna u gina. Ja nwet po samoistnym mialam od lekarza zalecenie aby odczekać 3 miesiące zanim znów zaczniemy się starać ale pewnie co lekarz to inne zalecenia.
 
@KaliMali mój partner mówi że przebada nasienie swoje już sama nie wiem może ma słabe jakieś bo co może być przyczyną. Ja mam 2 dzieci z poprzedniego związku a chcemy mieć jeszcze nasze wspólne on nie ma dzieci i jak zobaczył te II kreski to był przeszczęśliwy a tu szczęście pękło jak bańka mydlana 😩
 
@KaliMali mój partner mówi że przebada nasienie swoje już sama nie wiem może ma słabe jakieś bo co może być przyczyną. Ja mam 2 dzieci z poprzedniego związku a chcemy mieć jeszcze nasze wspólne on nie ma dzieci i jak zobaczył te II kreski to był przeszczęśliwy a tu szczęście pękło jak bańka mydlana 😩
To rzeczywiście, jeśli masz 2 z poprzedniego, to coś może być nie tak po stronie partnera. U mnie wyszedł twn haplotyp i myslelismy, że heparyna pomoże. Ale może jednak też po stronie i mojego narzeczonego jest coś nie tak 🤷‍♀️
 
kurde ale czarna seria ... mam nadzieje ze nie dołączę aczkolwiek myśli mam najgorsze :/ ja już po 3 poronieniach - 4 ciąża teraz .. i znowu cycki mnie chwile bolały teraz znowu jak gdyby nigdy nic ... oszaleje do tego 10 tyg jak tylko dotrwam ;/
Trzymajcie się ,
Ściskam Was !
 
kurde ale czarna seria ... mam nadzieje ze nie dołączę aczkolwiek myśli mam najgorsze :/ ja już po 3 poronieniach - 4 ciąża teraz .. i znowu cycki mnie chwile bolały teraz znowu jak gdyby nigdy nic ... oszaleje do tego 10 tyg jak tylko dotrwam ;/
Trzymajcie się ,
Ściskam Was !
Trzymam za Was kciuki ❤️
A znalazlaś przyczynę strat poprzednich 3?
 
kurde ale czarna seria ... mam nadzieje ze nie dołączę aczkolwiek myśli mam najgorsze :/ ja już po 3 poronieniach - 4 ciąża teraz .. i znowu cycki mnie chwile bolały teraz znowu jak gdyby nigdy nic ... oszaleje do tego 10 tyg jak tylko dotrwam ;/
Trzymajcie się ,
Ściskam Was !
A czemu do 10 tygodnia ?
 
reklama
Do góry