reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja mialam wybrane imię dla chłopaka, teraz dla dziewczynki niby mam .A sama nie wiem. Nie jestem przekonana
Może podpowiecie coś 😁😁
Ja dla dziewczynki to mialam z 10
imion a syn jest bezimienny.
Wybierzcie to co sie Wam podoba. ja np mialam wybrane: Laura, Luiza, Pola, Paula, Zoja, Blanka - my preferujemy krotkie imiona ze wzgl na dlugie nazwisko.
 
reklama
To zależy, między innymi, od tego na której ścianie masz łożysko. Jeśli na tylnej to ttaki bulgotanie pewnie już niedługo poczujesz. Jeśli na przedniej ( nie mylić z łożyskiem przodującym) to pewnie dopiero po 20 tygodniu.
Ja mam na tylnej i już czuję jak młody wywija.
Tak tylko to moja druga ciąża. W pierwszej też miałam łożysko na przedniej ścianie i pierwsze ruchy poczułam dokładnie w 20 tygodniu więc teraz liczę że będzie to trochę wczensiej 🙂
 
Gratulacje 💞 u mnie też będzie chłopczyk 🥰
Oj tak, tyle że u mnie był bardzo ciężki start ciąży z ogromną ilością stresu. I nawet teraz jak wiem ,że już jest lepiej to uy tak się stresuje przed każdą wizytą. Czyta się różne historie i tak to niestety wpływa na naszą psychikę 😂
U mnie też niestety ciężki start. Przez rok leczenie a później jak zaszlam to w dniu spodziewanej miesiączki krwawienie i już myślałam że to biochemiczna ale neta ładnie rosła i do 9 tygodnia plamienia więc ta ciąża jest dla mnie ciężka psychicznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry