reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Nie wiem skąd ale moje córki dalej twierdzą że będzie Krzysiu 😁😁
Lubię takie imiona Laura Kornelia Lilka, ale właśnie u mnie w przedszkolu pełno jest tych imion 😁😁
Nie jestem przekonana coś. Pomimo tego że w domu też mam imiona ,które są dość popularne Nina i Anastazja 😁😂
Coś mi imię Kasia i Ania w głowie, Mąż nie przekonany .😁😁😂
 
Nie wiem skąd ale moje córki dalej twierdzą że będzie Krzysiu 😁😁
Lubię takie imiona Laura Kornelia Lilka, ale właśnie u mnie w przedszkolu pełno jest tych imion 😁😁
Nie jestem przekonana coś. Pomimo tego że w domu też mam imiona ,które są dość popularne Nina i Anastazja 😁😂
Coś mi imię Kasia i Ania w głowie, Mąż nie przekonany .😁😁😂
Mi się też Krzyś podobał 🥰, ale mój facet mówi że nie ma mowy 😂 no i weź rozmawiaj 🙃
 
[@IwonaL @Ona262626 dziewczyny a macie już imiona dla swoich chłopaków? 😄🥰
Ja od lat mam wybrane imię dla dziewczynki: Nina. Z imieniem dla chłopca ciężej. Poza tym mieszkam w Irlandii, z mężem Irlandczykiem więc szukamy imienia po angielsku. Na tapecie jest : Tom - mąż zaproponował, że niby skrót od tomato 🍅 bo przez pierwsze trzy miesiące ciąży jadłam tylko zupę pomidorową 😂, Luke, Josh, Chris. Jeszcze żadne imię mnie nie urzekło jakos 😅
 
U mnie też niestety ciężki start. Przez rok leczenie zespołu Ashermana i cudem po jednej histeroskopi udało się zajść w ciążę przy endometrium 5 mm więc jest to naprawdę cud 🙂 później jak zaszlam to w dniu spodziewanej miesiączki krwawienie i już myślałam że to biochemiczna ale neta ładnie rosła i do 9 tygodnia plamienia więc ta ciąża jest dla mnie ciężka psychicznie
Sporo przeszłaś. Też miałam plamienia i rozumiem jaki to stres...przytulam. ja jestem cały czas na progesteronie, bo jak lekarz próbował odstawić to znowu plamienia się zaczęły. Pewnie już będę na tym do rozwiązania.
Mam nadzieję, że drugi trymestr jest dla Ciebie łaskawszy 🥰
 
reklama
Sporo przeszłaś. Też miałam plamienia i rozumiem jaki to stres...przytulam. ja jestem cały czas na progesteronie, bo jak lekarz próbował odstawić to znowu plamienia się zaczęły. Pewnie już będę na tym do rozwiązania.
Mam nadzieję, że drugi trymestr jest dla Ciebie łaskawszy 🥰
Ja jestem ciągle na duphastonie . Na wizycie pytałam czy już odstawić to doktor powiedziała że jeszcze trochę pobiore bo po odstawieniu zdarzają się plamienia. Tylko że ja od początku biorę duphaston a plamienia i tak były.tak drugi trymestr jest zdecydowanie lepszy 🙂
 
Ostatnia edycja:
Do góry