reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
Dziękuję za odpowiedź, szkoda, że istnieje ta selekcja, a nie bierze się pod uwagę innych okoliczności, czytam grupę, ale różnych rzeczy już w internecie doświadczyłam, tym bardziej jestem zdystansowana, bo mam rozbudowana historię poloznicza i na forum publicznym nie zamierzam się tym dzielić.
I tyle, udanego dnia!
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, szkoda, że istnieje ta selekcja, a nie bierze się pod uwagę innych okoliczności, czytam grupę, ale różnych rzeczy już w internecie doświadczyłam, tym bardziej jestem zdystansowana, bo mam rozbudowana historię poloznicza i na forum publicznym nie zamierzam się tym dzielić.
I tyle, udanego dnia!
Właśnie dlatego, ze my również mamy różne niemile doświadczenia z internetu, chcemy sobie oszczędzić tego tutaj chociaż. Każda z nas się otworzyła poniekąd w miarę możliwości na wątku otwartym. To nie jest selekcja typu kogo lubię, a kogo nie.
 
Właśnie dlatego, ze my również mamy różne niemile doświadczenia z internetu, chcemy sobie oszczędzić tego tutaj chociaż. Każda z nas się otworzyła poniekąd w miarę możliwości na wątku otwartym. To nie jest selekcja typu kogo lubię, a kogo nie.
Ok, to Wasza decyzja, w mojej opinii to nadal subiektywna selekcja.
 
Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
Co mam zrobić aby dołączyć do tej zamkniętej grupy?😊
 
Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
Ja bardzo chętnie 🙂 dzięki wielkie.

Nadal polecam wszystkim udzielać się na wątku publicznym, bo sporo dziewczyn zagląda tu sporadycznie że względu na różne sytuacje życiowe a musimy się wszystkie teraz nawzajem wspierać 💙
 
Ja bardzo chętnie 🙂 dzięki wielkie.

Nadal polecam wszystkim udzielać się na wątku publicznym, bo sporo dziewczyn zagląda tu sporadycznie że względu na różne sytuacje życiowe a musimy się wszystkie teraz nawzajem wspierać 💙
Tak oczywiście, tez uważam, ze fajnie jak ten wątek będzie aktywny i będziemy się udzielać w miare możliwości ☺️
 
Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
Hej też chętnie bym dołączyła do wątku prywatnego 🙂
 
reklama
Do góry