reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Kiedyś czytałam że dziewczynkę to przytulaski przed owu A u mnie było po owulacji ostatni dzien plodnych i o benc dziewczynka 😁😁prawdopodobnie dziewczynka 😂😂😁😁
Nie można zajść w ciążę ze stosunku po owulacji 😁 ktoś przysypiał na lekcji biologii 😁 po prostu przesunęła Ci się owulacja 😁 seks musi być przed owulacją lub w trakcie owulacji żeby zajść 😁
 
Hej🙂 byłam na wizycie w środę i już na 100% chłopiec 🙂 cieszę się bo w domu córeczka 2 letnia 🙂 dziewczyny czy wy też się stresujecie każda wizyta u lekarza?
Gratulacje 💞 u mnie też będzie chłopczyk 🥰
Oj tak, tyle że u mnie był bardzo ciężki start ciąży z ogromną ilością stresu. I nawet teraz jak wiem ,że już jest lepiej to uy tak się stresuje przed każdą wizytą. Czyta się różne historie i tak to niestety wpływa na naszą psychikę 😂
 
A czujecie już ruchy? Ja jeszcze nie a dziaiaj 17+1
To zależy, między innymi, od tego na której ścianie masz łożysko. Jeśli na tylnej to ttaki bulgotanie pewnie już niedługo poczujesz. Jeśli na przedniej ( nie mylić z łożyskiem przodującym) to pewnie dopiero po 20 tygodniu.
Ja mam na tylnej i już czuję jak młody wywija.
 
reklama
Do góry