reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja w prezencie od przyjaciółki dostałam kurę z lamillou w kształcie litery C. Idealna dla mnie teraz do spania + po narodzinach dziecka do karmienia. Uwielbiam ♥️
 
reklama
Wlasnie C do mnie przemawia jak najbardziej z doświadczenia.
Miłego dnia dziewczyny .jakie plany na dziś? Jak się czujecie
 
U mnie się poduszka C nie sprawdziła. Nie umiem się w niej obracać z boku na bok. Koleżanka mówiła, że kupiła taka zwykłą w kształcie L w IKEA i to był najlepszy zakup. W IKEA wyszło ponad połowę mniej niż ta C, którą ja zamówiłam na Amazonie.
 
Hej dziewczyny, czy powstał wątek zamknięty? zgłosiłam się już jakiś czas temu ale nie mam żadnego info zwrotnego, coś wiecie?
 
Hej dziewczyny, czy powstał wątek zamknięty? zgłosiłam się już jakiś czas temu ale nie mam żadnego info zwrotnego, coś wiecie?
Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
 
Nie dostałaś informacji, bo niestety nie jesteś aktywna na tym wątku. Pisałyśmy mnóstwo razy, ze zostanie dodany każdy kto jest aktywny, wiec jakbyś czytała to byś wiedziała.


Poki co do wątku zamkniętego z osób, które się udzielają zgłosiła się tylko Emila.
Tak wiec @Strusio85 @gonia_wwa
@IwonaL
I inne dziewczyny, które tu piszecie, jeśli chcecie dołączyć to dajcie znać.
I naprawde dodajemy tylko aktywne osoby, które zdążyły coś o sobie powiedzieć, bo wątek żyje od ponad 3 miesięcy i nie widzę powodu dla którego ktoś nie mógł się tutaj przez ten czas udzielać.
Chętnie dołączę do wątku zamkniętego - nawet nie wiedziałam, że taki jest😁
 
reklama
Do góry