reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Bonzur,
Żelazo dostałaś? Oj ten cukier,zawsze jakiś plus,ze po posiłkach jest ok. Czekam na zamknięty wątek, bo tutaj jakoś już straciłam ochotę. Szkoda mi czasu i energii, przy okazji nerwów tracić i po co. Piszesz do kogoś kulturalnie, że masz ochoty na konwersacje, to dostajesz kolejna, że przecież odp 🤷‍♀️🤦‍♀️
Nie ważne jaka była treść, może trzeba wulgarnie... W każdym razie nie daje się wciągać w takie gierki, bo mnie to nie rajcuje.
Ogólnie mam takie samopoczucie mieszane. Boli mnie brzuch i już zaczynam panikować. Jakoś wcześniej mnie bolał i głowa tak nie pracowała jak teraz. Czarne myśli do wizyty daleko.😒🙄 Gratuluję super wieści z wizyt dziewczyny ❤i czekam na za zamknięty. Oby tam było bez takich akcji...
Oj znam ten ból, jeśli chodzi o stres. Ja tak mialam w weekend, ze bolał mnie krzyż i promieniował na brzuch, juz nie wiedzialam czy te mdłości to mialam z bólu czy z ciąży. No ale dziś przeszlo na szczęście. Pewnie jakbym miala bardziej odległą wizyte to bym dzwonila do lekarki o przyspieszenie. O żelazo się jutro zapytam, bo nie dostałam.
No miejmy nadzieje, ze wątek prywatny juz niedlugo się pojawi :) lista wysłana, wiec czekamy :);
 
A jak tam? Macie już wybrane imiona? ;)
Ja mam dla dziewczynki, dla chłopca mam jeden typ, ale nie jestem pewna 🙈 Ale mimo to, myśle ze bedzie dziewczynka. Albo to moja podświadomość tak działa. W pierwszej ciąży myślałam, ze będzie chłopiec, chodź chciałam dziewczynkę. Ale okazało się, ze jednak dziewczynka. Wiec z moim przeczuciem to tak średnio. Zobaczymy co będzie :) A Ty masz wybrane?
 
Ja mam dla dziewczynki, dla chłopca mam jeden typ, ale nie jestem pewna 🙈 Ale mimo to, myśle ze bedzie dziewczynka. Albo to moja podświadomość tak działa. W pierwszej ciąży myślałam, ze będzie chłopiec, chodź chciałam dziewczynkę. Ale okazało się, ze jednak dziewczynka. Wiec z moim przeczuciem to tak średnio. Zobaczymy co będzie :) A Ty masz wybrane?
Ja mam podświadomie przeczucie, że będzie chłopak. ☺️
 
reklama
Do góry