reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Wstawiam zdjęcie.
Wątpliwości rozwiane 😀 masz młodsza ciążę niż z OM, ale pomiar z USG też zależy od dokładności sprzętu i umiejętności lekarza. Na Twojej wizycie 26 może być różnica i kompletnie się nią nie przejmuj.
 

Załączniki

  • IMG_20220919_134735.jpg
    IMG_20220919_134735.jpg
    394,6 KB · Wyświetleń: 33
@Kinnia95 a coś lekarza zaniepokoiło że dał skierowanie na prenatalne na NFZ? 😔 Bo wiem że są na fundusz po 35r.ż. i właśnie jak coś lekarza zaniepokoi, na skierowaniu musi zaznaczyć powód skierowania (przy zeszłej ciąży miałam takie skierowanie - przy prenatalnych jak robiłam prywatnie wysokie NT i wysokie prawdopodobieństwo trisomi, dlatego zostaliśmy objęci programem badań prenatalnych).
Ja tez dostałam skierowanie na NFZ ale może to przez wysokie ryzyko zakrzepicy i wcześniejsze poronienie 🤷🏻‍♀️
 
@Kinnia95 a coś lekarza zaniepokoiło że dał skierowanie na prenatalne na NFZ? 😔 Bo wiem że są na fundusz po 35r.ż. i właśnie jak coś lekarza zaniepokoi, na skierowaniu musi zaznaczyć powód skierowania (przy zeszłej ciąży miałam takie skierowanie - przy prenatalnych jak robiłam prywatnie wysokie NT i wysokie prawdopodobieństwo trisomi, dlatego zostaliśmy objęci programem badań prenatalnych).
Nie, nie. Nic nie mówił. Tylko że da skierowanie żebym nie musiała mieć dodatkowych kosztów.
 
K
@Kinnia95 a coś lekarza zaniepokoiło że dał skierowanie na prenatalne na NFZ? 😔 Bo wiem że są na fundusz po 35r.ż. i właśnie jak coś lekarza zaniepokoi, na skierowaniu musi zaznaczyć powód skierowania (przy zeszłej ciąży miałam takie skierowanie - przy prenatalnych jak robiłam prywatnie wysokie NT i wysokie prawdopodobieństwo trisomi, dlatego zostaliśmy objęci programem badań prenatalnych).
Mówił że na dzień dzisiejszy rozwija się prawidłowo.
 
Też się melduje po wizycie. Dzidziek rośnie, serduszko bije. Wszystko jest ok ;) usg miałam już przez brzuch. Trochę spadłam z wagi, wspomniałam że mam mdłości i dostałam jakiś lek na recepcję ale doktorka mówiła że to pewnie tylko jeszcze kwestia 1-2 tyg jak będzie lepiej. Za tydzień prenatalne. Też mam na nfz ze względu na wcześniejsze poronienia.
 
reklama
Do góry