reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

mały ma niecałe dwa lata ... więc jeśli wszystko jakoś pójdzie to będzie 2.5 roku różnicy ...Czytałam, że najlepsza różnica dla rozwoju dziecka to 3 lata ...no ale życie to życie i jest jak jest 🙂
To jest dobra różnica ;) u mnie rocznikowo 3 lata ale w rzeczywistości 2 lata 7 miesięcy i dzieciaki mają dobry kontakt. Teraz z trzecim będzie gorzej bo będzie 9,5 roku między najstarsza i najmłodszym/ą i 7 lat między drugim i najmłodszym/ą wiec juz super relacji nie będzie.
 
reklama
To jest dobra różnica ;) u mnie rocznikowo 3 lata ale w rzeczywistości 2 lata 7 miesięcy i dzieciaki mają dobry kontakt. Teraz z trzecim będzie gorzej bo będzie 9,5 roku między najstarsza i najmłodszym/ą i 7 lat między drugim i najmłodszym/ą wiec juz super relacji nie będzie.
Mysle ze wszystko zalezy od dzieci. Miedzy moimi
chlopakami sa 22 miesiace roznicy i chlopcy sie wrecz nietoleruja, musze ich izolowac od siebie, bo inaczej jest tragicznie. niby niecale 2 lata a jednak zainteresowania i potrzeby maja zupelnie inne.
 
mały ma niecałe dwa lata ... więc jeśli wszystko jakoś pójdzie to będzie 2.5 roku różnicy ...Czytałam, że najlepsza różnica dla rozwoju dziecka to 3 lata ...no ale życie to życie i jest jak jest 🙂
U mnie jesli wszystko dobrze pojdzie bedzie dokladnie 2 lata i 9 miesiecy, mysle ze idealna roznica wieku bo starsze juz dosyc kumate ale jeszcze na tyle male ze powinni sie razem bawic :)
 
To jest dobra różnica ;) u mnie rocznikowo 3 lata ale w rzeczywistości 2 lata 7 miesięcy i dzieciaki mają dobry kontakt. Teraz z trzecim będzie gorzej bo będzie 9,5 roku między najstarsza i najmłodszym/ą i 7 lat między drugim i najmłodszym/ą wiec juz super relacji nie będzie.
u mnie podobnie między najstarszym a najmłodszym będzie 8,5. Więc pewnie zainteresowanie dzieckiem będzie średnie. Natomiast między drugim a trzecim 2,5 lat więc może za jakiś czas się razem sobą zajmą. Chocia na początku będzie pewnie zazdrość.
 
Mój brzuch wyglada tragicznie. W polowie ciazy z córką nie mialam takiego ogromnego jak teraz w 7 tyg 😂
U nas bedzie roznica 5,5 roku, wiec tez trochę dużo, zanim to małe urośnie to córka bedzie miala juz swoje dorosle sprawy 🙄
 
Mnie dziś pobolewa podbrzusze. Mdłości po każdym posiłku, ale trwają do 30 minut. Coś mi wszędzie śmierdzi. Piersi bolą tak sobie.
 
reklama
Do góry