reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja już po wizycie, 5+2 - jest pęcherzyk w macicy (moja poprzednia ciąża to bo CP wiec odetchnelam z ulgą) jest też pęcherzyk żółtkowy wiec w środę na wizycie liczę już na serduszko może 😁
Super ♥️ to w środę wizytujemy razem, też liczę na serduszko i mam mega stres. Ostatnio bylam w 6+1 i był tylko pecherzyk z ciałkiem żółtym, ale tez moje cykle trwały do 35 dni i mam ogromna nadzieje, ze owulacja sie przesunela..
 
Super ♥️ to w środę wizytujemy razem, też liczę na serduszko i mam mega stres. Ostatnio bylam w 6+1 i był tylko pecherzyk z ciałkiem żółtym, ale tez moje cykle trwały do 35 dni i mam ogromna nadzieje, ze owulacja sie przesunela..
No to ja w środę będę w 6+0 ale u mnie cykle regularne 27 dni wiec dość krótkie
 
Dziewczyny ja chyba zaczynam Panikować.
Nie mam żadnych dolegliwości. Prócz bólu piersi i czasem słabo się czuje. Ale żadnych mdłości, wymiotów, senności. Nic. Ja chyba naprawdę świruje. To 6tc. Naczytałam się że brak objawów źle wróży i aż mi się płakać chce.
Mnie też piersi, powiem, że aż rwą. Bez dotykania i przytulanek od cho cho cho czasu 🤪 Zawroty głowy dzień w dzień, ale słabną do tego mdłości, akurat dzisiaj rano. O zachciankach już nie mówię, bo ostatnio Tatuś musiał jechać specjalnie po śledzie w śmietanie i oczywiście zaznaczyłam mu, że z CEBULĄ 😅 Jak oglądam programy kulinarne, to potem klepię się w głowę, że niepotrzebnie to oglądam, bo mam ochotę na zjedzenie, tego, co robią i potem jest problem. Mam czasami kłucia w podbrzuszu, które są sporadyczne no i nieszczęsne plamienie, które trwa już ponad tydzień. Narazie nie ma dolegliwości typu bardzo silny ból i gorączka, bo wtedy już będzie wiadomo, co się dzieje. My, kobiety nie wszystkie musimy przechodzić te same objawy, więc uspokój się i ciesz, że to tylko piersi i osłabienie. Ja w pozostałych dwóch ciążach nie przechodziłam żadnych objawów. Ta ciąża uważam, że mocno da mi w kość. Trzymam kciuki, powodzenia 😘 Nie nakręcajmy się 🙂
 
Witam Was Wszystkie cieplutko :-)
Gratuluje udanych wizyt :-) I Witam w naszym gronie @Folami83 😀 jak się czujesz? To moja też 2 ciąża i jestem teraz w 7t6d :-)
dziękuję 🙂❤️ Czuję się inaczej niż w poprzedniej ciąży bo wtedy mogłam leżeć i pachnieć 😝...teraz muszę wykonywać praktycznie wszystkie obowiązki wraz z opieką nad niespełna dwulatkiem 🙂. W tej ciąży czuję duże zmęczenie i senność , w poprzedniej objawy były zupełnie inne .
 
Czy Wy też wieczorami wyglądacie jak by to już była mocno zaawansowana ciąża? U mnie 9 tydzień a brzuch wieczorami jak w 5 miesiącu 🤣🤣

Bonzur,
Rozumiem Cię doskonale 😂 najem się za bardzo nie dobrze, za mało źle, bo głodna chodzę. Ana koniec dnia brzuszek wywalony. Zresztą nawet nie tylko na koniec dnia 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry