reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Już po Wszytsko jest w porządku niestety nie mam zdjecia bo dzidzia uprawiała jogę i ciężko było zrobić fajne zdjęcie nawet nie zmierzyła bo się nie dało, dało zmierzyć sie tylko stopkę i podejrzeć płeć to już potwierdzone ze dziewczynka 💕 ASP 149min,waga 90g dzisiaj 14+2 ale według badania 13+6. Wyniki pappa idealne wszędzie niskie ryzyko trisomi.
 
Dziewczyny pytanie jakie witaminy dla 2 trymestru zazywacie? Ja aktualnie biorę prenatal duo ale kazała mi zmienić na pueria duo bo mówiła że są lepsze ale widze ze w skaldzie nie ma witaminy b12 itp i się zastanawiam które lepsze?
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czemu ale już 2 raz mi się zdarzyło takie kołatanie serca czułam jak serce mi wali cały czas jakby zaraz miało wyskoczyć.. Wczoraj wieczorem mi się to zdarzyło kiedy się wykapalam i się położyłam przed tv i dopiero przeszło jak zasnęłam ostatnio 2 tygodnie tak samo przed spaniem.. Nie wiem czy coś z sercem czy to z tego stresu całego
Też tak mam od czasu do czasu tylko i wyłącznie wieczór jak już się kładę do łóżka spać i usnąć nie mogę 😕
 
Agula kiedy masz wizytę?
W piąteczek, mam nadzieje ze dzidzia będzie współpracować i pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynka 🤭 a Ty kiedy wizytujesz ? 😊

Dziewczyny pytanie jakie witaminy dla 2 trymestru zazywacie? Ja aktualnie biorę prenatal duo ale kazała mi zmienić na pueria duo bo mówiła że są lepsze ale widze ze w skaldzie nie ma witaminy b12 itp i się zastanawiam które lepsze?
Ja biorę właśnie prenatal duo i lekarz powiedział ze super :) dodatkowo biorę magnez
 
Już po Wszytsko jest w porządku niestety nie mam zdjecia bo dzidzia uprawiała jogę i ciężko było zrobić fajne zdjęcie nawet nie zmierzyła bo się nie dało, dało zmierzyć sie tylko stopkę i podejrzeć płeć to już potwierdzone ze dziewczynka 💕 ASP 149min,waga 90g dzisiaj 14+2 ale według badania 13+6. Wyniki pappa idealne wszędzie niskie ryzyko trisomi.
Super! Dobrze słyszeć, to tak jakbym sama poszła na wizytę i dowiedziała się, że wszystko ok, podnosi na duchu 😃
 
Heeej, u nas też baaardzo wietrznie, troszkę popadało, a poranek był bardzo ładny :)

Zaczęłam odczuwać takie bulgotanie lekkie w podbrzuszu (dziś 15t się zaczyna wg USG) - czytałam, że pierwsze ruchy mogą być w ten sposób odczuwane mniej więcej w 15 tygodniu i mylone z pracą jelit :) ciekawe, czy to to.
Coraz bardziej doskwiera mi też ból pleców :( nie mogę za dużo chodzić, bo od razu boli..
 
U nas też trzeci dzień okropny wiatr, bez czapki nie ma co wychodzić. Ciśnienie chyba niskie, bo spać się chce i głowa trochę boli. Co do ruchów to ja czuję czasami przed snem jak się już położę, jest cisza i wtedy się bobas delikatnie odzywa. 😊
Dzisiaj na zakupach czułam się już jak pełnoprawna ciężarna z brzuchem. 😂
 

Załączniki

  • 20211023_153931.jpg
    20211023_153931.jpg
    629,7 KB · Wyświetleń: 23
U nas też trzeci dzień okropny wiatr, bez czapki nie ma co wychodzić. Ciśnienie chyba niskie, bo spać się chce i głowa trochę boli. Co do ruchów to ja czuję czasami przed snem jak się już położę, jest cisza i wtedy się bobas delikatnie odzywa. 😊
Dzisiaj na zakupach czułam się już jak pełnoprawna ciężarna z brzuchem. 😂

Oj no pięknie! U mnie jeszcze idzie się ukryć o ile ubieram bluzę lub luźny sweter - również odpowiednio długie, aby zakryć moje rozpięte rozporki :D
 
reklama
Do góry