reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale zazdroszczę! 😍 My dzisiaj właśnie kupiliśmy kanapę, krzesła, łóżko z materacem i szafę. Do odbioru teoretycznie w ostatnim tygodniu listopada i mam nadzieję, że jakoś wtedy zaczniemy się powoli przeprowadzać, chociaż na kuchnię będziemy czekać jeszcze długi czas. Facet od mebli nie zacznie dopóki nie położymy podłogi, ale sprzęty sobie wstawimy i będziemy żyć. Niby jeszcze mnóstwo do zrobienia, ale musimy się w tym roku przeprowadzić. 😅

@Rozdepka jak wczorajsza wizyta u genetyka?
U nas też ogrom roboty jeszcze zostaje 🙈 ale najważniejsze że już będziemy na swoim, w końcu będzie można bez wyrzutów sumienia odpuścić sobie chociaż jedno popołudnie i poleniuchować 😅
 
U nas też trzeci dzień okropny wiatr, bez czapki nie ma co wychodzić. Ciśnienie chyba niskie, bo spać się chce i głowa trochę boli. Co do ruchów to ja czuję czasami przed snem jak się już położę, jest cisza i wtedy się bobas delikatnie odzywa. 😊
Dzisiaj na zakupach czułam się już jak pełnoprawna ciężarna z brzuchem. 😂
U nas dokładnie tak samo z ciśnieniem. Wczoraj chodziłam jak zombi. Nie dość że głowa bolała to spać się chciało a jak na złość nie było opcji na drzemkę 🙈 Dziś przynajmniej tak nie wieje ale zimno jak diabli🥶 Już tęsknię za ciepłem 🙈
 
Nie denerwuj się ❤️ u mnie było podobnie, mąż chciał barfzo, córka w ogóle nie chciała słyszeć a jakoś tylko ja byłam zzyta z tą myślą. Teraz jak już trochę brzuszek widać jest zupełnie inaczej a myślę że jak brzuch będzie duży to wtedy do córci tak realnie to dotrze 😊❤️❤️
Dziękuję 😘🥰 masz rację, przejdzie jej😉 dziś powiedziała że nie może się doczekać kiedy zobaczy tą małą krewetkę 🤣ma trochę focha i dola bo nie może się do mnie przytulić żeby mnie nie zarazić. Na chwilę obecną wysypki u mnie brak, więc oby tak dalej.
 
U mnie też tak przeokrutnie wieje, okropny ten wiatr, nie da się normalnie na dwór wyjść 🙄 U mnie weekend na pełen obrotach, bo na jutro planujemy przeprowadzkę i dziś jeszcze dużo ogarniania i przygotowywania zostało. Ale już mam nadzieję, że w końcu się uda i zrobi się trochę spokojniej 😅
Przeprowadzka... Cudowny czas... Ja od teściów do nowego domu się przeprowadzałam to tak uciekałam, że zrobiłam to w jedno piątkowe popołudnie 🤣 fakt, że mebli nie brałam ale inne graty w mgnieniu oka zabrałam hehe nie żebym miała złych teściów oj nie ale u siebie to i siebie 😉życzę Ci, by Twoja przeprowadzka poszła tak samo szybko jak mi🙈
 
Już po Wszytsko jest w porządku niestety nie mam zdjecia bo dzidzia uprawiała jogę i ciężko było zrobić fajne zdjęcie nawet nie zmierzyła bo się nie dało, dało zmierzyć sie tylko stopkę i podejrzeć płeć to już potwierdzone ze dziewczynka 💕 ASP 149min,waga 90g dzisiaj 14+2 ale według badania 13+6. Wyniki pappa idealne wszędzie niskie ryzyko trisomi.
Wspaniałe wieści❤️
 
Dziewczyny pytanie jakie witaminy dla 2 trymestru zazywacie? Ja aktualnie biorę prenatal duo ale kazała mi zmienić na pueria duo bo mówiła że są lepsze ale widze ze w skaldzie nie ma witaminy b12 itp i się zastanawiam które lepsze?
Ja niestety biorę tylko takie, które mają niewielki rozmiar😔 mam problemy z połykaniem tabsow, teraz jeszcze ciągle nos zatkany to już całkiem kosmos.
 
reklama
Ja dziś jako, że w domu siedzimy to posprzątałam popralam i dopiero od południa usiadłam na tyłek. Chociaż był jeden plus wiatru - pranie schło wyśmienicie. I prasować nie trzeba tak je wytrzepotalo na wszelkie strony🙈 liscie się same pograbily, to mi się podoba😉 kupiłam sobie chryzantemy i postawiłam przed dom w wysokich donicach, pięknie wyglądają 😍a taka łatkę mają przypięta, że cmentarne kwiaty...
Jak się człowiek porusza to od razu inne samopoczucie i humor lepszy, wybaczyłam mężowi, że domu nie zamknął na noc🙉
 
Do góry