reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jak za to płacicie? Są szybkie przelewy?
Ja mam akurat podpiętą kartę kredytową +sama tam sprzedaję, teraz w ciągu ostatniego tygodnia sprzedały się ubranka za ponad 200 zł, bo wystawiłam rozmiar 92 i zamiast wypłacić sobie na konto, mogę nimi płacić za zakupy.

Teraz sprawdziłam i jest karta kredytowa, blik, google pay i dotpay.
 
To prawda latam do łazienki co chwilę i modlę się żeby było czysto tym bardziej jak w końcu zobaczyłam bardzo czerwona dość gruba nitkę krwi... Lekarz jest cudowny ❤️ naprawdę w nocy i północy mogę na niego liczyć i pracuje w szpitalu miejscowym. Jutro pójdę o zoabczymy a dziaisj mam nadzieję że niż będzie lepiej bo ostatnia wizyta kilka minut temu w ubikacji i papier czysty. Dziękuję wam bardzo za wsparcie tym bardziej że ja mało się udzielam, nie wspieram was że wzgledu na czas ale zawsze czytam, myślę o was ciepło, trzymam kciuki za wizyty ❤️ dziękuję ❤️
Będzie dobrze! ❤️
 
Nie ja mam zawsze tyle samo jakby kłebek sluzu brazowy, ogólna wydzielina normalna... później znika i czysto ..ehh ale ile to nerwów! 😢
Też biedna jesteś bo niby wiesz ze może się tak zdarzyć a jednak stres i obawa zawsze są takie same😔 u mnie narazie czysto ale jak byłam w ubikacji to mam straszna suchość... Teraz tak myślę bo od kilku dni mam straszne zatwardzenia że mam wrażenie że muszę iść do łazienki już a później siedzę godzinę i jakby to 💩rodze taki jest ból a o tak nie mogę się załatwić.. Może też przez to mocne napinanie mięśni mogło coś być?
 
Też biedna jesteś bo niby wiesz ze może się tak zdarzyć a jednak stres i obawa zawsze są takie same😔 u mnie narazie czysto ale jak byłam w ubikacji to mam straszna suchość... Teraz tak myślę bo od kilku dni mam straszne zatwardzenia że mam wrażenie że muszę iść do łazienki już a później siedzę godzinę i jakby to 💩rodze taki jest ból a o tak nie mogę się załatwić.. Może też przez to mocne napinanie mięśni mogło coś być?
Oczywiście, to częste jest przy takich zaparciach..a bierzesz jakiś Progesteron? Najlepiej zjedz sobie coś bogatego w błonnik żeby się wypróżnić lekko.... każde plamienie, klucie, lub nawet brak boli już nerwówka.... masakra.... ile to My się nacierpimy tylko My wiemy.... a potem Dziwię sie ze nie ma się apetytu i waga nie rośnie.. jak ciągle coś 😔 💕
 
Oczywiście, to częste jest przy takich zaparciach..a bierzesz jakiś Progesteron? Najlepiej zjedz sobie coś bogatego w błonnik żeby się wypróżnić lekko.... każde plamienie, klucie, lub nawet brak boli już nerwówka.... masakra.... ile to My się nacierpimy tylko My wiemy.... a potem Dziwię sie ze nie ma się apetytu i waga nie rośnie.. jak ciągle coś 😔 💕
Nie biorę nic oprócz leków na tarczycę a jeśli chodzi o jedzenie to co 3 godz muszę się zmusić bo jestem na diecie cukrzycowej 😐 niestety znowu nitki krwi obecne 😔😔
 
reklama
A mi właśnie waga skoczyła.. Więc mam 2 kg więcej niż na początku..
A bardzo długo stała w miejscu.
Zazdro, ja już się nawet nie ważę. Z 5 na bank przytyłam...
Rodzinka pojechała na basen a ja cały dzień pod kocykiem. Też bym pojechała chętnie ale mam obawy przed infekcją... Ma spacer samej mi się nie chce iść i ruchu mam dziś zero...jedynie jak chodzę do pracy to tylko między piętrami latam raz na 2 godziny około... A Wy macie jakiś ruch? Mnie już zaczynają od tego kolana boleć, może wskoczy na maly spacer na orbitreka? Jak myślicie?
 
Do góry