reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzwoniłam do lekarza, kazał się uspokoić bo przyczyn może być dużo i obserwować bo narazie to delikatne plamienie nie brudzenie czy krwawienie. Gdyby było krwawienie to mam jechać do szpitala. Jutro mam zadzwonić i przyjść na wizytę. Ja mam złe przeczucia bo te nitki są już bardziej czerwone niż różowe... Siedzę i ryczę
Jejku.. Nie wiem co napisać 😔ale spróbuj chociaż trochę się uspokoić.. Nerwy i stres na pewno nie pomogą 😔chociaż wiem, że łatwo się mówi 😔
Nie krwawisz więc to najważniejsze
 
reklama
Dzwoniłam do lekarza, kazał się uspokoić bo przyczyn może być dużo i obserwować bo narazie to delikatne plamienie nie brudzenie czy krwawienie. Gdyby było krwawienie to mam jechać do szpitala. Jutro mam zadzwonić i przyjść na wizytę. Ja mam złe przeczucia bo te nitki są już bardziej czerwone niż różowe... Siedzę i ryczę
Połóż się i spróbuj nie myśleć o najgorszym. Wiem, że to niełatwe😔obserwuj się, w którym jesteś tygodniu?
 
Z córka miałam nadżerkę i do 5.miesiaca miałam takie plamienia ale tutaj jest czysto i nagle od rana o co raz ciemniejsze te nitki. Strasznie się boję
Spokojnie, jeśli są pojedyncze myślę że to faktycznie jakieś naczynko...są kobiety które cała ciążę plamią,brudzą a nawet krwawią. Lekarz mi tłumaczył ze teraz macica się szybko.rozrasta i może tak się dziać... Nie płacz połóż się leż... Trzymaj się również ❤ ja też staram się nie myśleć będę kontrolować ehhh człowiek się boi iść do WC:(😔.... a który tydzień u Ciebie? Boli coś? Czy nic?😘
 
Body kopertowe polecam jak najbardziej na początek dla mam, które będą miały pierwsze dzieciątko 😉
Super są te bodziaki z H&M ale tak jak któraś z Was wspomniała nie opyla się kupować nowych na kilka razy. Ja w poprzedniej ciąży mnóstwo takich ubranek kupiłam za grosze na vinted. Ostrzegam -wciąga 😀😀
Właśnie upolowałam 4szt body kopertowych za 20zł, szukam dalej, gorzej jeśli za tydzien- dwa dowiem się, że to jednak dziewczyna 😂
 
Drogie Mamy
Robię generalny przegląd ciuchów w domu ... jest ich ogrom
Sprzedaje je przez znany i bezpieczny portal
Jeśli któraś z Was potrzebuje zakupić ubranka to bardzo Was proszę o wiadomość priv podam linka

Masa ciuszków po 1 zł

Serdecznie zapraszam
 
Dzwoniłam do lekarza, kazał się uspokoić bo przyczyn może być dużo i obserwować bo narazie to delikatne plamienie nie brudzenie czy krwawienie. Gdyby było krwawienie to mam jechać do szpitala. Jutro mam zadzwonić i przyjść na wizytę. Ja mam złe przeczucia bo te nitki są już bardziej czerwone niż różowe... Siedzę i ryczę
Nie rycz, bo brzuch będziesz spinać. Mnie krew po nogach ciekła a jest dobrze. Połóż się, oddychaj i przy wydechu rozluźniaj brzuch. Jeśli jednak czujesz głęboki niepokoj, czujesz ból brzucha- choć tu stres bardziej może działać, to jedź do szpitala i poproś o zbadanie.
 
Spokojnie, jeśli są pojedyncze myślę że to faktycznie jakieś naczynko...są kobiety które cała ciążę plamią,brudzą a nawet krwawią. Lekarz mi tłumaczył ze teraz macica się szybko.rozrasta i może tak się dziać... Nie płacz połóż się leż... Trzymaj się również ❤ ja też staram się nie myśleć będę kontrolować ehhh człowiek się boi iść do WC:(😔.... a który tydzień u Ciebie? Boli coś? Czy nic?😘
Połóż się i spróbuj nie myśleć o najgorszym. Wiem, że to niełatwe😔obserwuj się, w którym jesteś tygodniu?
Koniec 11 tygodnia. Boleć raczej nic mnie nie boli, czuję podbrzusze ale może to bardziej podświadomość? Kurde chciałabym już jutro aby pojsv6na wizytę, chociaż tyle dobrze ze mój lekarz zawsze przyjmie jeśli pacjentka ma taką potrzebę, czekam strasznie a z drugiej strony boje się co powie...
 
reklama
Do góry