reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny 😍
Ominęło mnie jakieś 250 postów.. 😱 Mam nadzieje, ze w końcu w tym tygodniu je nadrobię ale u mnie szaleństwo totalne: szukanie mieszkania, zmiana auta, jutro 18stka brata a do tego przez ostatnie tygodnie mdłości i po prostu świat wywrócony do góry nogami 🤷🏻‍♀️😂
Ale chce się pochwalić, i przy okazji zameldować, ze jesteśmy po prentalanych. Dzidziuś książkowy! To USG było tak cudowne: zobaczyć ruchy tego małego szkraba to miód na moje serce 😍❤️
PRZEDSTAWIAM WAM MAŁEGO: (tak na 85%) Antka/Franka/Ignasia (coś wybierzemy napewno 😅)

Zobacz załącznik 1327062
Zobacz załącznik 1327063
Ale piękne zdjęcia! Zazdroszczę! Witamy w gronie chłopców 😀
 
reklama
Ważne, że wszystko dobrze! ❤️
Tak wszystko Ok. Co prawda ostatnie tygodnie to było jakieś totalne piekło i chaos ale od paru dni cisza i spokój a przede wszystkim brak mdłości i żadnych innych ciążowych dolegliwości 🙂 Mam w końcu czas wziasc telefon do ręki i pobyć sama ze sobą a przy okazji poczytać co tam u Was mamusiek słychać 😅❤️
 
Ale piękne zdjęcia! Zazdroszczę! Witamy w gronie chłopców 😀
Tak czułam, ze będzie chłopiec chociaż do dzisiaj non stop słyszałam od wszystkich: „Na 100% dziewczynka bo Ci urodę odebrała..”
Czekam teraz na oficjalne przeprosiny gdzieś w gazecie wielkopolskiej za to, ze uwłaczało się mojej urodzie a ja po prostu przestałam się malować 😂
 
Po duphastonie czułam się okropnie, non stop mnie mdliło, zatrzymałam wodę, wszystko mi śmierdziało i nie mogłam jeździć nigdzie,bo zaraz mi wszystko podjeżdżało do gardła... Nie jestem lekarzem, ale według ulotki duphaston do 12 tygodnia, dlaczego tak długo masz brać?! 😬
O proszę, ja mam ostatnie opakowanie duphastonu a brałam od 6 tygodnia i dzisiaj 12+0/12+2 i lekarz zmienił dawkowanie z 2 do 1 ale czułam się po tych tabletkach w miarę dobrze. Później przyszły mdłości ale wydaje mi się, ze to była bardziej reakcja na stres niż na tabletki. Współczuje dolegliwości..
 
O proszę, ja mam ostatnie opakowanie duphastonu a brałam od 6 tygodnia i dzisiaj 12+0/12+2 i lekarz zmienił dawkowanie z 2 do 1 ale czułam się po tych tabletkach w miarę dobrze. Później przyszły mdłości ale wydaje mi się, ze to była bardziej reakcja na stres niż na tabletki. Współczuje dolegliwości..
Ja od 5 tygodnia brałam do 12 włącznie. Ta ciąża jest zaraz po poronieniu, odstęp niecałych 2 miesięcy i tak gin mi dmuchała na zimne. Brrr, okropieństwo, obym nigdy więcej nie musiała tego brać 🤣
 
Ja od 5 tygodnia brałam do 12 włącznie. Ta ciąża jest zaraz po poronieniu, odstęp niecałych 2 miesięcy i tak gin mi dmuchała na zimne. Brrr, okropieństwo, obym nigdy więcej nie musiała tego brać 🤣
Ja też się beznadziejnie czułam po duphastonie, teraz organizm trochę się przyzwyczaił, więc jezt lepiej i też mi lekarz kazał brać do 16 tygodnia, chociaż inny mówił, że do 12 wystarczy. 🙄
 
reklama
Ja od 5 tygodnia brałam do 12 włącznie. Ta ciąża jest zaraz po poronieniu, odstęp niecałych 2 miesięcy i tak gin mi dmuchała na zimne. Brrr, okropieństwo, obym nigdy więcej nie musiała tego brać 🤣
Mi przepisał ze względu na bezskuteczne półtoraroczne starania i przez to ze pobolewalo mnie bardzo podbrzusze na samym początku a z wyników wszystko wyglądało Ok dlatego jak u Ciebie dmuchał chyba na zimne. Oj tak! Te wszystkie dolegliwości ciążowe tez mi dały ostro popalić wiec wiem co czujesz 😁
Przyglądam się i widzę, jak to można poznać po zdjęciach, który lekarz ma jaki sprzęt 🤣 Niektóre z Waszych zdjęć mają super jakość 🤩
Ja tez jestem czasami w szoku jak oglądam niektóre USG - niby lekarz lekarzowi równy a sprzęt już robi różnice. Mój lekarz prowadzący ma sprzęt super a tam gdzie byłam na początku ciąży na NFZ do dnia dzisiejszego stosuje się metodę: kartka i długopis... 🤦🏻‍♀️
 
Do góry