reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
20211014_171418.jpg
Moge zdradzić będzie CHLOPAK 😱 Niespodzianka udana. Wszyscy w szoku. Moja mama nawet nie załapała o co chodzi jak jej wysłałam filimik że strzelania, bo to przecież niemożliwe żeby był chłopak.
 
Kurczę jestem teraz zaskoczona, że musi być odstęp. Tabletki biorę na noc zastrzyk też 🤷‍♀️
Mamy zastrzykowe, czy koniecznie zastrzyk trzeba robić w brzuch?
Ja robię czasem w udo jak mam jakieś wielkie siniaki na brzuchu. Mąż się pytał lekarza w żartach czy w pupę można i powiedział, że też można 🤣 ale odstęp lepiej zachowywać miedzy tymi lekami. Ja akurat biorę rano zastrzyk a Acard wieczorem
 
Ja robię czasem w udo jak mam jakieś wielkie siniaki na brzuchu. Mąż się pytał lekarza w żartach czy w pupę można i powiedział, że też można 🤣 ale odstęp lepiej zachowywać miedzy tymi lekami. Ja akurat biorę rano zastrzyk a Acard wieczorem
Ja zauważyłam, że jak po zastrzyku przyciskam wacik tak koło 30 sekund to nie robią się w ogóle siniaki. Spróbuj może to pomoże.

Dziewczyny O 13 mam badanie trzymajcie kciuki 😌😌😌💞
 
Widzisz, to znak ze trzeba jak najwiecej leżeć i odpoczywać 😅
U mnie teraz nocki wyglądają tak, ze zasypiam padnięta koło 21 i od jakoś może 5 dni wstaje noc w noc o godzinie 4:30-4:40... Męczę się tak do 6 i później zasypiam na dwie trzy godzinki... Myślałam, ze dzisiaj uda mi się przespać ta 4 rano ale niestety. Będzie musiała wlecieć jakaś drzemka w południe przed 18stka brata bo mam zamiar świętować do rana.. No chyba, ze dzidziuś nie pozowoli 😂
Właśnie ja się obawiam że to znak że mam mniej leżeć 🤣 bo jak mało leżę to jest okej, a jak poleżałam więcej to plecy zaczęły boleć 😅
 
TSH w trakcie ciąży zmienia się dyrastycznie, przed badaniem tsh nie bierz tabletek i najlepiej iść na czczo i tabletkę wziąć dopiero po pobraniu krwi bo może zbaurzyc wynik badania, oczywiście później minimum 30 min bez jedzenia, ja aktualnie biorę euthyrox 75 i różne miałam wahania tsh.
W dniu badania nie biorę tabletki, idę na czczo a drugiego dnia biorę 2 tabletki. Tak mi kazała endokrynolog. Ale martwię się ze jest za wysokie a byłam pewna że będzie super bo większą dawka a tu jeszcze gorzej 😔
 
Ja zauważyłam, że jak po zastrzyku przyciskam wacik tak koło 30 sekund to nie robią się w ogóle siniaki. Spróbuj może to pomoże.

Dziewczyny O 13 mam badanie trzymajcie kciuki 😌😌😌💞
Mnie jedna pielęgniarka jak byłam w szpitalu to też kazała przyciskać wacik. A w domu robię tak, ze przed zastrzykiem schładzam to miejsce kompresem żelowym.
 
reklama
Do góry