reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

U nas to było takie heja! 😃
IMG_20211015_193016.jpg
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak bierzecie acard rano czy wieczorem? I czy bierzecie w tym samym czasie co clexan czy odstęp te 12 godz?
 
Super bo właśnie mam zacząć brać i gdzieś słyszałam że trzeba na noc a wolę zastrzyk na noc bo mąż jest w domu i on mi robi. Także i ja będę brać rano :)
 
Nie wytrzymałam...wzięłam apap...Rety ale ulga...mam nadzieję że jutro nie będę musiała już nic brać...
Nie martw się mi lekarz i w szpitalu powiedzieli ze lepiej wziąć paracetamol niż się męczyć a jest bezpieczny wiadomo nie brać co chwilę ale raz na jakiś czas można. Ja mam bóle migrenowe i też już się zdarzyło że sięgnęłam po tabletkę
 
reklama
Dostalam wlasnie wyniki TSH i sluchajcie jest super, spadło do 1.2 a bylo ostatnio 2.7 wiec leki działają 😊 nigdy takiego nie miałam!
Do tego inne wyniki ok tylko mam odrobinę wiecej krwinek białych i jakieś niedojrzałe granulocyty w morfologii 🤔 ale to minimalne przekroczenia... zobaczymy co powie lekarz w środę 🙂🙂
Ja też czekam aż moje TSH spadnie było 4,3 na początku po miesiącu 2,9 zobaczymy co będzie w kolejnym miesiącu liczę że już będzie prawidłowo 🙂
 
Do góry