reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
O Niee u mnie to samo. Jedynie co umie sam kupić to papier toaletowy 🤦🏽‍♀️ Mimo ze jest zaangażowany we wszystko w domu i duże zakupy robimy od zawsze razem, to wysłany sam do sklepu jak dziecko we mgle lata i ciagle do mnie dzwoni. A potem i tak polowe rzeczy innych kupi 🤷🏻‍♀️

Ja robiłam nifty pro z testdna. Pielęgniarka w cenie przyjedzie do Ciebie do domu. Wyniki były w 3 dni robocze. Bardzo polecam.

Biorę duphaston (trochę na wyrost, ale mój lekarz się uparł ze do 20tc mam brać jak już zaczęłam) i podejrzewam ze od tego może mnie tez żołądek bolec :/
Po duphastonie czułam się okropnie, non stop mnie mdliło, zatrzymałam wodę, wszystko mi śmierdziało i nie mogłam jeździć nigdzie,bo zaraz mi wszystko podjeżdżało do gardła... Nie jestem lekarzem, ale według ulotki duphaston do 12 tygodnia, dlaczego tak długo masz brać?! 😬
 
Dostalam wlasnie wyniki TSH i sluchajcie jest super, spadło do 1.2 a bylo ostatnio 2.7 wiec leki działają 😊 nigdy takiego nie miałam!
Do tego inne wyniki ok tylko mam odrobinę wiecej krwinek białych i jakieś niedojrzałe granulocyty w morfologii 🤔 ale to minimalne przekroczenia... zobaczymy co powie lekarz w środę 🙂🙂
 
Cześć dziewczyny 😍
Ominęło mnie jakieś 250 postów.. 😱 Mam nadzieje, ze w końcu w tym tygodniu je nadrobię ale u mnie szaleństwo totalne: szukanie mieszkania, zmiana auta, jutro 18stka brata a do tego przez ostatnie tygodnie mdłości i po prostu świat wywrócony do góry nogami 🤷🏻‍♀️😂
Ale chce się pochwalić, i przy okazji zameldować, ze jesteśmy po prentalanych. Dzidziuś książkowy! To USG było tak cudowne: zobaczyć ruchy tego małego szkraba to miód na moje serce 😍❤️
PRZEDSTAWIAM WAM MAŁEGO: (tak na 85%) Antka/Franka/Ignasia (coś wybierzemy napewno 😅)

A77AAD6E-2A07-476B-8326-9A89AE4FF5BC.jpeg

85366EB8-EBEE-453C-A299-30C7CC96B6D8.jpeg
 
reklama
Do góry