reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Znowu dziś po południu mam dziwny brzuch, ciężki jakbym kamień połknęła, jutro do gina całe szczęście. Mam na godz. 14, trzymajcie kciuki, bo tak jak Wy bardzo się boję... A jeszcze pazury muszę zrobić żeby nie paradować z odrostami, o zgrozo. ..
No to piona ja co zjem to jakbym pustaka połknęła, daj znać jak po wizycie ja jutro 8:20 😊
 
Znowu dziś po południu mam dziwny brzuch, ciężki jakbym kamień połknęła, jutro do gina całe szczęście. Mam na godz. 14, trzymajcie kciuki, bo tak jak Wy bardzo się boję... A jeszcze pazury muszę zrobić żeby nie paradować z odrostami, o zgrozo. ..
Ja to dziś miała rozwolnienie...tak dla odmiany...w brzuchu mi bulgocze...wzięłam probiotyki i węgiel i się uspokoiło...ale też mnie pobolewa ten brzuch, ciągnie...
 
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
Ja miałam fazę na wodę gazowaną ale taka mega gazowaną...teraz popijam często herbatę z miodem i cytryną, albo wodę z imbirem I cytryna i miodem
 
reklama
A co do picia, to mam zupełnie na odwrót, bo ja znów nie mogę patrzeć na te słodkie napoje, soki itp. Czasami mam ochotę tylko na sok grejpfrutowy, a tak to tylko woda wchodzi 😂 Słodycze tak samo, nawet ciasta mi się nie chce jeść, jedyne co to kwaśne żelki. Jeszcze przez przypadek schudnę 😂😂
Ja teraz właśnie słodycze...batoniki, pączusie o matkoooo i kanapki z szynką, pomidorem i ogórem, jabłka, banany...maz się śmieje, że teraz to chyba będzie dziewczynka, bo w poprzednich ciążach jak byli chłopcy tak nie było, bardziej słone rzeczy i mandarynki 😂
 
Do góry