reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A czy jest tu ktoś kto nie odczuwa wogole brzucha? Żadnych ciagnieć kłuć itp? Mi kurcze nic nie jest. Mam jedynie wzdęcia okropne i co zjem to takie dziwne uczucie na żołądku że nie wiem czy to głód czy co... Wczoraj zjadłam kluski śląskie z sosem i myslalam że się wykończę nachyliłam się tylko nad toaleta i samo poszło 😅
Ja nic nie czuję 😅 Czasami tylko jak leżę za długo w nocy na plecach to mam wrażenie, że zaczyna mnie coś tam w środku boleć, muszę się przerzucić na bok i potem tak przez chwilę mnie tam gniecie coś jak pełny pęcherz.
 
reklama
A co do picia, to mam zupełnie na odwrót, bo ja znów nie mogę patrzeć na te słodkie napoje, soki itp. Czasami mam ochotę tylko na sok grejpfrutowy, a tak to tylko woda wchodzi 😂 Słodycze tak samo, nawet ciasta mi się nie chce jeść, jedyne co to kwaśne żelki. Jeszcze przez przypadek schudnę 😂😂
 
A co do picia, to mam zupełnie na odwrót, bo ja znów nie mogę patrzeć na te słodkie napoje, soki itp. Czasami mam ochotę tylko na sok grejpfrutowy, a tak to tylko woda wchodzi 😂 Słodycze tak samo, nawet ciasta mi się nie chce jeść, jedyne co to kwaśne żelki. Jeszcze przez przypadek schudnę 😂😂
Kwaśne żelki są moją miłością 🥰
 
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
Ja piję wodę niegazowaną lub lekko gazowaną, ale fakt, że nie zawsze "wchodzi". Lubię słabiutką, zwykłą herbatę, zwłaszcza teraz, gdy jest chłodno, to bardzo fajna sprawa 😉 Czasami żurawinowa lub dzika róża. No i rano słaba kawa z mlekiem 🤷
 
Ja leki popijam szklanką wody, a że biorę 4 razy dziennie (2x duphaston, pregna i magnez) to już wychodzi litr +czasem do posiłków. Do tego minimum 3 herbaty dziennie. Czasem kawa, ale nie codziennie, czasem cola jak mam smaka. Nic innego w sumie nie piję.
 
A czy jest tu ktoś kto nie odczuwa wogole brzucha? Żadnych ciagnieć kłuć itp? Mi kurcze nic nie jest. Mam jedynie wzdęcia okropne i co zjem to takie dziwne uczucie na żołądku że nie wiem czy to głód czy co... Wczoraj zjadłam kluski śląskie z sosem i myslalam że się wykończę nachyliłam się tylko nad toaleta i samo poszło 😅
Witaj w klubie. Ja to wręcz tęsknię za kłuciami i ciągnięciem w brzuchu. A tu nic. Przez to ciągle myślę że ciąża przestała się rozwijać😪
 
A co do picia, to mam zupełnie na odwrót, bo ja znów nie mogę patrzeć na te słodkie napoje, soki itp. Czasami mam ochotę tylko na sok grejpfrutowy, a tak to tylko woda wchodzi 😂 Słodycze tak samo, nawet ciasta mi się nie chce jeść, jedyne co to kwaśne żelki. Jeszcze przez przypadek schudnę 😂😂
Jak ja Ci zazdroszczę tego slodko-wstretu🙈
 
reklama
Dziewczyny mam l4 do 30.09 jak pójdę jutro na wizytę to może wystawić mi l4 do przodu? Czy nie ma takiej opcji?
 
Do góry