reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja teraz właśnie słodycze...batoniki, pączusie o matkoooo i kanapki z szynką, pomidorem i ogórem, jabłka, banany...maz się śmieje, że teraz to chyba będzie dziewczynka, bo w poprzednich ciążach jak byli chłopcy tak nie było, bardziej słone rzeczy i mandarynki 😂
Ooo taką kanapeczke to bym zjadła, narobiłaś mi smaka 😂 Jeszcze zauważyłam, że jak wcześniej prawie codziennie mogłam jeść jajka na śniadanie, a mam takie od dziadka, od swoich kurek, to teraz patrzeć na jajecznicę nie mogę 😅
No ciekawe, czy się u Ciebie sprawdzi, że jak smaki inne, to i płeć może 😄
 
reklama
Ooo taką kanapeczke to bym zjadła, narobiłaś mi smaka 😂 Jeszcze zauważyłam, że jak wcześniej prawie codziennie mogłam jeść jajka na śniadanie, a mam takie od dziadka, od swoich kurek, to teraz patrzeć na jajecznicę nie mogę 😅
No ciekawe, czy się u Ciebie sprawdzi, że jak smaki inne, to i płeć może 😄
Ooo taką kanapeczke to bym zjadła, narobiłaś mi smaka 😂 Jeszcze zauważyłam, że jak wcześniej prawie codziennie mogłam jeść jajka na śniadanie, a mam takie od dziadka, od swoich kurek, to teraz patrzeć na jajecznicę nie mogę 😅
No ciekawe, czy się u Ciebie sprawdzi, że jak smaki inne, to i płeć może 😄
Mam tak samo z jajecznicą. Jak ostatnio zrobiłam musiałam wyrzucić 🙈 😂
 
Ja teraz właśnie słodycze...batoniki, pączusie o matkoooo i kanapki z szynką, pomidorem i ogórem, jabłka, banany...maz się śmieje, że teraz to chyba będzie dziewczynka, bo w poprzednich ciążach jak byli chłopcy tak nie było, bardziej słone rzeczy i mandarynki 😂
No mnie też na babę tak do słodkiego ciągnęło j teraz też mnie ciągnie, też mąż mówi, że czuje że będzie córka a ja widzę oczami wyobraźni syna. Chciałabym druga córeczkę ❤️ale oby zdrowe było to najważniejsze.
 
Apropo płci 😁 macie jakieś przeczucia?😊 ( ja wiem, ze najważniejsze żeby było zdrowe)
Ale później mogłybyśmy skonfrontować czy nas intuicja nie zawiodla😉
Całe życie wyobrażałam sobie siebie z córą, a jednak czuje ze to będzie chłopak ☺
 
Ja też nie mogę patrzeć na słodkie... Za to śliwek i ogórków to już się tak objadłam, że normalnie nie zjadałam tyle przez rok 🙈😁 pije wszystko, jak już pisałam wcześniej mam mega pragnienie i pije bardzo dużo wody z cytryną i herbaty też, jedyne co to odrzuca mnie od kawy 😟 chciałabym pić chociaż jedną bo tak to chodzę jak zombie no ale co zrobić. Mnie też nic nie kłuje w brzuchu.... Ale tak już mam od początku więc się nie przejmuje 😊
 
Ja teraz właśnie słodycze...batoniki, pączusie o matkoooo i kanapki z szynką, pomidorem i ogórem, jabłka, banany...maz się śmieje, że teraz to chyba będzie dziewczynka, bo w poprzednich ciążach jak byli chłopcy tak nie było, bardziej słone rzeczy i mandarynki 😂
Ja przy chłopcu na okrągło mogłam jeść słodycze🙈 Nie umiałam wyjść ze sklepu bez Marsa albo Twixa🤣 Teraz mam manie na kanapkę z szynką, ogórkiem konserwowym i musztardą 😂😂😂 Do niedawna nie znosiłam smaku musztardy 🤭 A co do przepowiadania płci przez innych to od przyjaciółki dziś usłyszałam, że będę mieć córkę bo zbrzydłam i ogólnie źle wyglądam 🤣🤣🤣🤣 Nie ma to jak " komplement" z rana 😂
Apropo płci 😁 macie jakieś przeczucia?😊 ( ja wiem, ze najważniejsze żeby było zdrowe)
Ale później mogłybyśmy skonfrontować czy nas intuicja nie zawiodla😉
Całe życie wyobrażałam sobie siebie z córą, a jednak czuje ze to będzie chłopak ☺
Ja niewiem czy bardziej czuję, czy chcę córeczke🙈 Ale tak jak mówisz najważniejsze aby było zdrowe🤗
 
reklama
Apropo płci 😁 macie jakieś przeczucia?😊 ( ja wiem, ze najważniejsze żeby było zdrowe)
Ale później mogłybyśmy skonfrontować czy nas intuicja nie zawiodla😉
Całe życie wyobrażałam sobie siebie z córą, a jednak czuje ze to będzie chłopak ☺
Mi na samym początku ciąży, jak się tak mega stresowałam, żeby cokolwiek na USG chociaż zobaczyć, bo pierwszą ciążę miałam biochem, to przyśniła mi się dziewczynka, taki aniołek śliczny i powiedziała mi, że ten dzidziuś z nami zostanie i to będzie moja ukochana córeczka 🌺
Na razie tego się trzymam, ale znając moje 'szczescie' do takich przeczuć, to tatuś wykracze i będzie jednak chłopak 🤣
 
Do góry